خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ازدواج الـنـاز شـاکـردوسـت با علیرضا حقیقی تکذیب شد. - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 16 اسفند‌ماه سال 1388


ازدواج الـنـاز شـاکـردوسـت با علیرضا حقیقی تکذیب شد.

علیرضا حقیقی بازیکنی است که با گرفتن پنالتی علی دایی معروف شد و چند وقت پیش با دعوای فجیعی که با شیث رضایی داشت و کلی فحش رکیک رد و بدل شد و اتفاقات دیگه به شهرت بین همه دست پیدا کرد سه شنبه هفته گذشته با بازیگر سینما الناز شاکردوست که 4 سال هم از او بزرگتر است عقد کرده است.
 این خبر امروز توسط سایت خبرآنلاین منتشر شد.الناز شاکردوست متولد 1363 و حقیقی هم متولد 1367 است.علیرضاحقیقی دروازه بان دوم پرسپولیس است.

روز گذشته خبرآنلاین خبر داد که علیرضا حقیقی با الناز شاکردوست ازدواج کرده که حقیقی ضمن تکذیب خبر از خبر شکایت کرده است. شاکردوست هم ضمن تعجب گفته فقط حقیقی را موقع آمدن برای دیدن فیلمش در جشنواره دیده است و با او سلام و علیک کرده است.


اخبار مرتبط :  ازدواج الناز شاکردوست ۲۵ساله با یک بازیکن فوتبال۲۱ ساله!!!


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر