خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
هنرنمایی عجیب مرد هندی!! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 17 اسفند‌ماه سال 1388


هنرنمایی عجیب مرد هندی!! (+عکس)

یک مرد هندی که بدنش خاصیت انعطاف پذیری زیادی دارد با انجام یک سری تمرینات، تلاش می‌کند نامش را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کند.
این مرد 27 ساله به دلیل اینکه بدنش خاصیت انعطاف پذیری زیادی دارد، لقب مرد لاستیکی را گرفته است. او می‌تواند هر دو پاهایش را پشت گردنش قرار دهد و یا آنها را در پشت کمرش قرار دهد.
 
هنرنمایی عجیب مرد هندی!! (+عکس)
 
مرد هندی در این عکس، در حالی‌که پای خود را به دور گردنش پیچیده و نوشابه‌ای را با انگشتان پایش گرفته، آن را می‌نوشد. او با انجام این حرکات توانست نام خود را در کتاب رکوردهای لیمکا که نسخه هندی کتاب رکوردهای گینس است، ثبت کند.
مرد هندی به عنوان فروشنده در روستایی در ایالت راجستان کار می‌کند. او هر روز 4 ساعت تمرین می‌کند تا مهارت‌های حرکتی خود را افزایش داده و بتواند نامش را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت کند.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر