خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
واکنش‌های برندگان اسکار ‌2010!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 17 اسفند‌ماه سال 1388


واکنش‌های برندگان اسکار ‌2010!!

هشتاد‌ودومین مراسم سالانه‌ اعطای جوایز اسکار بامداد امروز برگزار شد و فیلم «قفسه درد» به کارگردانی «کاترین بیگلو» موفق به کسب شش جایزه‌، ازجمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شد...


 بهترین کارگردان جوایز اسکار 2010، لحظه‌ی دریافت این جایزه را غیرقابل توصیف دانست.
 هشتاد‌ودومین مراسم سالانه‌ اعطای جوایز اسکار بامداد امروز برگزار شد و فیلم «قفسه درد» به کارگردانی «کاترین بیگلو» موفق به کسب شش جایزه‌، ازجمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی شد.
فیلم «آواتار» ساخته‌ «جیمز کامرون» که رکورددار پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما است، تنها سه جایزه اسکار را به‌دست آورد.
مراسم اسکار امسال نیز هم‌چون ادوار گذشته با شوق و هیجان فراوان برندگان همراه بود. در ذیل نگاهی به واکنش و اظهارات برندگان هشتادودومین دوره‌ جوایز اسکار:

** کاترین بیگلو، برنده اسکار بهترین کارگردانی (قفسه درد):

«به‌هیچ عنوان نمی‌توان این لحظه‌ خاص از زندگی را تعریف کرد. بودن در کنار چنین نامزد‌های قدرتمند و فیلم‌سازانی که الهام‌بخش من بوده‌اند و همواره آنها را ستایش کرده‌ام، واقعا شگفت‌انگیز است. از "مارک بوآل" که با نگارش چنین فیلم‌نامه‌ قوی امکان ساخت «قفسه درد» را فراهم کرد، تشکر فراوان می‌کنم. از نگاه من، کارگردان موفق یعنی همکاری با عوامل فیلم و من جمعی از بهترین‌ها را در کنارم داشتم. من این جایزه را به سربازانی اعطا می‌کنم که جان خود را در عراق و افغانستان به خطر می‌اندازند.»

**خوان خوزه کامپانلا، برنده اسکار بهترین فیلم خارجی (رازی در چشم‌هایش):

«به لطف آکادمی اسکار و عوامل قوی این فیلم است که چنین موفقیتی به‌دست آمده است. من مدیون آنها هستم.»

**جف بریجز، برنده‌ اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد (قلب دیوانه):

«من این افتخار را مدیون پدر و مادرم هستم. از اسکات کوپر، کارگردان فیلم که دانش سینمایی بالایی دارد تشکر می‌کنم که چنین عوامل قوی را ‌دور هم جمع کرد.»

** کریستوف والتز، برنده اسکار بهترین نقش مکمل مرد (حرام‌زاده‌های عوضی):

«من همواره به‌دنبال کشف عرصه‌های جدید بودم و برای همین به کوئنتین تارانتینو معرفی شدم. او یک کاشف نترس است.براد پیت در این فیلم کمک زیادی به من کرد. تمام آنهایی که به من کمک کردند، در این جایزه شریک هستند.»

** ساندرا بولاک، برنده اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن (سمت کور):

«از آکادمی اسکار به‌خاطر اعطای این افتخار تشکر می‌کنم و باید بگویم به تمام نامزد‌های این بخش کری مولیگان، مریل استریپ وهلن میرن ارادت دارم. این تجربه‌ای است که شاید در زندگی فقط یک‌بار اتفاق بیفتد.»

** مونیک، برنده اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل زن (ارزشمند):

«از آکادمی اسکار که ثابت کرد به‌خاطر هنر و نقش‌آفرینی و نه به‌خاطر سیاست جایزه‌ می‌دهد تشکر می‌کنم.»

** پین داکتر، برنده اسکار بهترین انیمیشن بلند (بالا):

«ساخت این فیلم واقعا ماجراجویی فراموش‌نشدنی است. هرگز تصور نمی‌کردم کتابی که در سال سوم دبیرستان می‌خواندم روزی مرا به اینجا بکشاند.»

** مائورو فیوره، برنده‌ اسکار بهترین فیلم‌برداری (آواتار):

«از آکادمی اسکار به‌خاطر این افتخار باور‌نکردنی تشکر می‌کنم. از جیمز کامرون به‌خاطر نوع نگاه خاص‌اش به این فیلم سپاسگزارم. از والدینم که با چهار چمدان و یک رویا وارد آمریکا شدند ممنونم.»

** جو لتری، برنده‌ اسکار بهترین جلوه‌های ویژه (آواتار):

«آواتار فیلمی است برای یاد ‌دادن داشتن نگاه متفاوت به جهان و به‌خاطر این من از جیمز کامرون، کارگردان فیلم تشکر می‌کنم که کار با او افتخار بزرگی بود.»

* مارک بوال، برنده‌ اسکار بهترین فیلم‌نامه‌ اصلی (قفسه درد):

«از آکادمی اسکار که مرا شایسته‌ این افتخار دانست تشکر می‌کنم. من خبرنگاری بودم که با ایده‌ای درباره‌ سربازان درگیر جنگ از عراق برگشتم. فکر می‌کردم که می‌تواند فیلمی از آن ساخته شود، اما نتیجه فراتر از انتظار من شد. این جایزه را به همه سربازان آمریکایی حاضر در عراق و افغانستان و همه آنهایی که کشته و زخمی شدند، تقدیم می‌کنم.»
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر