خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
میشل اوباما برای تبلیغ علیه چاقی پا به توپ شد! (+عکس) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 18 اسفند‌ماه سال 1388


میشل اوباما برای تبلیغ علیه چاقی پا به توپ شد! (+عکس)

 
همسر رئیس جمهوری آمریکا با حمایت بنیاد فوتبال، پا به توپ شد و علیه چاقی تبلیغ کرد.
به گزارش روزنامه دیلی میل، میشله اوباما در مراسمی که با حمایت بنیاد فوتبال آمریکا، سازمان سلامت و تندرستی و مبارزه با چاقی در واشنگتن برگزار شد، همراه مالیا، دختر یازده ساله‌اش اقدام به بازی کرد.
وی اظهار داشت: با برگزاری چنین مسابقات نمایشی در سایر نقاط آمریکا، تلاش می‌کنیم نوجوانان و جوانان را تشویق به این ورزش و دیگر رشته‌ها کنیم.
میشله اوباما ادامه داد: براساس آماری که ارائه شده، متاسفانه از هر پنج فرد میان 6 تا 19 سال در آمریکا، یک نفر با مشکل چاقی روبرو است. این مشکل تا رسیدن جوانان به 30 سالگی، به مشکل حادی تبدیل می‌شود.
 
 
وی عنوان کرد: مقامات ارشد ارتش مرتب گزارش می‌دهند یکی از مشکلات مشترک آنها، ازدیاد وزن پرسنل است. کارشناسان اقتصاد نیز عنوان می‌کنند، جوانان به علت افراط در تغذیه، هزینه‌های زیادی را برای خانواده‌ها داشته‌اند. باید تلاش کنیم از طریق ورزش، جوانان خود را بیش از پیش به ورزش تشویق کنیم.
باراک اوباما، رئیس جمهوری آمریکا و همسرش علاوه بر این رشته، با حضور در میادین مربوط به بسکتبال، برای مبارزه با چاقی تلاش خواهند کرد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر