خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پسربچه‌ای که میله فلزی از پایین بدنش وارد و از بالا خارج شد. - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 19 اسفند‌ماه سال 1388


پسربچه‌ای که میله فلزی از پایین بدنش وارد و از بالا خارج شد اما زنده ماند!! (+عکس)


پسربچه‌ای که میله فلزی از پایین بدنش وارد و  از بالا خارج شد اما زنده ماند!! (+عکس)


این پسربچه 12 ساله روز حادثه در یکی از ساختمان‌های در دست احداث بازی می‌کرد که ناگهان تعادل خود را از دست داد و روی یک میله فلزی زنگ‌زده که در آنجا قرار داشت افتاد.

این میله 150 سانتی ...پسربچه هندی که میله آهنی از قسمت پایین به بدنش فرو رفته بود و پس از شکافتن 10 تا از اعضای داخلی بدنش از سینه اش بیرون آمده بود از مرگ نجات یافت.
این پسربچه 12 ساله روز حادثه در یکی از ساختمان‌های در دست احداث بازی می‌کرد که ناگهان تعادل خود را از دست داد و روی یک میله فلزی زنگ‌زده که در آنجا قرار داشت افتاد. این میله 150 سانتی به بدن پسربچه فرو رفت و از سمت چپ سینه‌اش بیرون آمد.
 
 
این پسربچه به بیمارستانی در شهر مومبای هند انتقال یافت و تیمی از پزشکان مجرب فوراً او را جراحی کردند. این عمل جراحی 3 ساعت طول کشید و پزشکان موفق شدند میله فلزی را از بدن او خارج کنند.
پزشکان پیش‌بینی کرده بودندکه پسربچه به احتمال 95 درصد فوت کند، اما او زنده ماند و این امر حیرت پزشکان را برانگیخت.
 
 
رئیس تیم جراحی در این باره گفت: در این حادثه میله آهنی از 10 عضو داخلی بدن پسربچه عبور کرده بود، اما به دلیل اینکه هیچ سیاهرگ یا شریان اصلی خون پاره نشده بود، از مرگ نجات یافته است.
پسربچه هندی هم اکنون دوران نقاهت خود را در اتاق مراقبت‌های ویژه می‌گذراند و رو به بهبود است. انتظار می‌رود این کودک پس از 4 ماه کاملاً شفا یابد.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر