خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مردی که با قطع کردن دستش میلیونر شد اما پلیس متوجه شد؟! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 3 فروردین‌ماه سال 1389


مردی که با قطع کردن دستش 
میلیونر شد اما پلیس متوجه شد؟!


 
یک مرد تایوانی دستش را قطع کرد تا بتواند با دریافت حق بیمه، قروض خود را پرداخت کند، اما پلیس رازش را فاش کرد.
به نوشته روزنامه الجزیره، این مرد 38 ساله هشتم نوامبر جاری به اداره پلیس رفت و ادعا کرد که 2 نفر به او حمله کرده و دست چپش را قطع کردند.
ماموران پس از حضور در محل حادثه به این فرد مشکوک شدند، چون جراحتی که در دست مرد تایوانی ایجاد شده بود کاملاً صاف و دقیق است. همچنین خون فقط در یک جا روی زمین ریخته شده بود. این مسائل نشان می‌داد که حمله یا درگیری رخ نداده است.  
در بررسی‌های بعدی مشخص شد مرد تایوانی مقروض بوده است. او به خاطر قطع شدن دستش 24 میلیون دلار پول از 12 شرکت بیمه گرفته است.
پلیس در مرحله بعد توانست دو مردی را که عامل این حادثه بودند، شناسایی و بازداشت کند. این افراد در بازجویی ها گفتند: مرد تایوانی از آنها خواسته بود که او را بیهوش کنند و دستش را قطع کنند.
در حالی که تحقیقات بر روی این پرونده ادامه داشت، یک کشاورز دست قطع شده مرد تایوانی را پیدا کرد و به پلیس تحویل داد.
در پایان مرد تایوانی نیز خود را تسلیم پلیس کرد. او در بازجویی ها اعتراف کرده که شرکتش قروض زیادی داشته  به همین دلیل از 2 مرد خواسته دستش را قطع کنند تا بتواند پولی از بیمه دریافت کند و قروضش را بپردازد.
این مرد به دادستانی معرفی شد.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر