خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
انتقاد گلزار از حضور جومونگ درتهران و استقبال مردم - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 11 فروردین‌ماه سال 1389

محمدرضا گلزار به تازگی در گفت وگویی به انتقاد از حضور تبلیغاتی بازیگر نقش جومونگ در تهران پرداخته است.
به گزارش جهان​نیوز، او در یکی از این گفت وگوها در پاسخ به سوال، اجازه ندادن به چهره​های سرشناس ورزش و سینما برای تبلیغ کالاها گفته است: «امیدوارم هرچه سریعتر در این زمینه یک تصمیم جدی جدیدی گرفته شود زیرا در همه جای دنیا چهره​ها در زمینه تبلیغات مشارکتی فعال دارند. وقتی از خودی​ها این شانس را می​گیریم نتیجه​اش این می شود که جومونگ می​آید تهران و این همه پول را از کشورمان خارج می​کند. از شما می​پرسم این آقا آمد و آن استقبال عجیب وغریب از او شد آیا حاشیه​ای داشت؟ آیا به کسی برخورد؟»
گلزار در مصاحبه دیگری نیز در این زمینه اظهار داشته: «این قانون ممنوعیت تبلیغات ستاره​ها خیلی کار ناپسندی است. از اینکه بسکتبالیست​های آمریکایی الاصل در لیگ ما بازی می​کنند، چهره​های هالیوود در تبلیغات ما در بیلبوردهای سطح شهر دیده می​شوند، جومونگ می​آید ایران 50هزار تا زن ومرد و خبرنگار و... می​روند فرودگاه استقبالش حاشیه هم برایش نمی​تراشند. آن وقت هنرمندان ما (بازیگران ،موزیسین ها و....) که با این شرایط سخت کار می​کنند حق تبلیغ کردن برند ازشان گرفته می​شود و ما همه سرمایه​های داخلی​مان را می​فرستیم به خارج از ایران.»

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر