خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ارسال پارازیت ماهواره و مرگ زنبور های عسل - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 17 فروردین‌ماه سال 1389ارسال پارازیت ماهواره و مرگ زنبور های عسلتحقیقاتی که توسط محققان هندی انجام شده نشان داده که امواج الکترومغناطیس با فرکانس و توان بالا ساطع می شود می تواند زندگی زنبور عسل را تهدید کند. پارازیت ماهواره و مرگ زنبور عسل
این مطالعات که در جنوب غربی ایالت کرالا هند انجام شد نشان داد به طور ناگهانی جمعیت زنبورها کاهش یافت که کارشناسان دلیل آن را نصب برج ها و آنتن های تلفن همراه در سراسر این ایالت توسط شرکت های تلفن همراه و ارسال امواج با شدت و فرکانس بالا که در حال گسترش شبکه هایشان بودند دانستند.
به گفته دکتر سانودین پاتاژی، امواج الکترومغناطیسی که توسط این برج ها متساعد می شود مهارت ناوبری زنبورها را فلج می کند و زنبورهای کارگری که کار جمع آوری شهد را از گل ها برای حمایت از کلونی زنبورها انجام می دهند، راه بازگشت را گم می کنند.
وی دریافت هنگامی که یک تلفن همراه نزدیک کندوی زنبور عسل گذاشته می شود زنبورهای کارگر توانایی بازگشت به کندو را از دست می دهند به این ترتیب کندوها را با ملکه و تخم ها ترک می کنند و در نتیجه باعث متلاشی و منقرض شدن کلونی در طی ۱۰ روز می شود.
بیش از ۱۰۰ هزار نفر در ایالت کرالا به کار پرورش زنبور مشغولند و به تازگی متوجه شده اند که جمعیت زنبورهای کارگر در حال کاهش است و این تهدیدی برای معاش زندگی آنهاست.
زنبورها همچنین نقش حیاتی در گرده افشانی گل ها برای تقویت زندگی گیاهی انجام می دهند.
پاتاژی می گوید: اگر برج های مخابراتی و تلفن های همراه همچنان افزایش یابد زنبورهای عسل ممکن است طی ۱۰ سال آینده به کلی نابود شوند.
شایان ذکر است که دستگاههای ارسال پارازیت محلی که بر روی برج های مخابراتی و دکلهای تلفن همراه و نیز در مناطق مرتفع نصب می شوند، امواج الکترو مغناطیس را با فرکانس و شدت بسیار بالا ارسال می کنند .


منبع : کمپین مبارزه با پارازیت
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر