خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
تلاش سوپراستارها برای ترک اعتیاد ستاره معتاد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 26 فروردین‌ماه سال 1389


تلاش سوپراستارها برای ترک اعتیاد ستاره معتاد!!

 
این روزها خبرها و شایعات بسیاری در خصوص وضعیت ستاره‌های سابق و فعلی ورزش می‌شنویم که هر یک به نوعی دچار مشکل خاصی شده‌اند.
این ستاره‌های ورزشکار روزگاری در زمین‌های فوتبال حرف اول را می‌زدند و یکه تازی می‌کردند. اما بعد از اتمام دوران اوج و خارج از شدن از صفحه اول روزنامه‌ها و مطبوعات مهر‌ه ‌ی گمشده‌ای دارند که از طرق مختلف به دنبال بازگشت آن می‌گردند.
برخی از آنها بعد از این دوران سراسر هیجان احساس تنهایی کرده و خود را به کارهایی وا می‌دارند که در شان و منزلت آنها نیست که یکی از این عکس‌العمل‌ها گرایش به اعتیاد است.
روزنامه خبر ورزشی نوشت: یکی از ستاره‌های فوتبال ایران که یکی دو سالی است اسیر حاشیه شده این روزها به سمت اعتیاد رفته است. بازیکنی که به اعتقاد خیلی ها اگر قدر خود را می‌دانست می‌توانست حتی به فوتبال اروپا نیز راه پیدا کند.
این بازیکن که زمانی بسیار محبوب بود هنوز دوستان خوبی دارد که به فکرش هستند و هر طور شده شرایط را برای ترک اعتیاد وی فراهم کنند. از این رو سوپر استارهای لیگ برتر بعد از صحبت با سرمربی تیم شان از او خواسته‌اند که هر طور شده به او کمک کنند تا از اعتیاد دور شود. غیر از این سوپراستارها مسئولان باشگاه نیز برای بازیکن مذکور پادرمیانی کرده‌اند.

با توجه به این موضوع بعید است که این بازیکن بتواند تا پایان فصل برای تیمش به میدان برود. چرا که نه شرایط بازیکن را دارد و نه موقعیت حساس تیمش چنین اجازه‌ای به وی می‌دهد.
 
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر