خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ساسی مانکن اتفاقاتی که در کیش رخ داد را توضیح داد!! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 30 فروردین‌ماه سال 1389


ساسی مانکن اتفاقاتی که در کیش رخ داد را توضیح داد!!

ساسی مانکن خواننده موسیقی زیر زمینی باانتشار یک فایل صوتی که در یک سایت تخصصی موسیقی منتشر شده نسبت به تمام اخبار اخیر واکنش نشان داده است.
او در توضیحات خود گفته: این روزها یکسری خبرهایی منتشر می‌شود و من را در یک چارچوب‌هایی قرار می‌دهند که اصلا این قضایارا نمی‌فهمم!
وی درادامه افزوده: من هیچ فعالیتی در اینترنت نمی‌کنم، نه در فیس بوک، نه در ۳۶۰ و نه آی دی دارم و نه سایت دارم، ولی به اسم من در همه این فضاها فعالیت می‌کنند.
آخرین نمونه این خبرها خبر مربوط به کیش است و چون خبرهای ضد و نقیضی دراین باره منتشر شد و هر کسی هرچیزی خواسته دراین زمینه گفته ،می‌خواهم از زبان خودم بشنوید که قضیه چه بوده است.

من در کیش بودم که یکی از دوستان نیروی انتظامی بخاطر ظاهرم بهم تذکر داد و یکسری از افراد دیدند که ما داریم باهم صحبت می‌کنیم. بعد که آمدم تهران خبرها را از یکسری کانالها شنیدم. یکسری خبرهای بدتر دیگه را در سایت‌ها.... یکسری از زبان من حرف‌هایی زده بودند و حرف‌هایی نوشته بودند.... نمی‌دانم کانال‌هایی که اسمشان خبری است چرا خبری را که از صحت آن مطمئن نیستند پخش می‌کنند.
او ادامه داده: من هیچ مصاحبه‌ای نکردم و تمام چیزهایی که درباره من در اینترنت بوده همه‌اش دروغ بوده. همه خبرهایی که گفته اند دروغ بوده.
من دراین کشور زندگی می‌کنم و به قوانین کشور احترام می‌گذارم و در هیچ کشوری خارج از ایران کنسرت نگذاشته و نخواهم گذاشت و در ایران هم تا زمانی که اجازه ندهند کنسرت نخواهم گذاشت و فقط زمانی که به طور قانونی اجازه بدهند کنسرت می‌گذارم.

 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر