خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مجریان جام‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌جم یک به یک به دولت می‌پیوندند - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 12 اردیبهشت‌ماه سال 1389

محمدحسین رنجبران خبرنگار صدا و سیما و مجری اخبار شبانگاهی شبکه سوم سیما به عنوان مسئول روابط عمومی وزارت رفاه منصوب می‌شود.

آتی نیوز نوشت: رنجبران از زمان روی کار آمدن دولت نهم رابطه نزدیکی با دولتمردان داشت و موفق شد پس از سال‌ها اولین گزارش‌ها را از جلسات داخلی هیئت دولت تهیه کند، با اصرار صادق محصولی، عازم وزارت رفاه شد.

وی پیش از این نیز پیشنهادات مختلفی از دستگاه‌های دولتی و نهادهای اقتصادی داشت اما اینکه چرا از بین گزینه‌ها، وزارت رفاه را انتخاب کرده هنوز مشخص نیست.

به نظر می‌رسد با خروج رنجبران از صدا و سیما و اعزام خبرنگارانی چون کامران نجف زاده، عزیزی و محمدکاظم روحانی نژاد به خارج از ایران، فقدان خبرنگاران در رسانه ملی بیش از پیش احساس می‌شود.


سید قاسم بی نیاز


چندی پیش هم سید قاسم بی نیاز مجری شبکه تهران سیما به عنوان مسئول روابط عمومی وزارت راه منصوب شده بود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر