خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
گزارش و عکس های اختصاصی از بیست و سومین نمایشگاه کتاب - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 16 اردیبهشت‌ماه سال 1389
بیست و سومین نمایشگاه کتاب از ساعت 10 صبح امروز چهارشنبه 15 اردیبهشت جهت بازدید علاقه مندان شروع بکار کرد و باز طبق وظیفه و فراخوانی که دوستان در سایت های مختلف جهت حضور در این نمایشگاه داده بودند ساعت 15 خود را به نمایشگاه رساندم. حضور چشم گیر مردم،خصوصن جوانان که همه انتظار حضور شیخ مهدی کروبی را می کشیدند جلوه خاص و بی نظیری را به نمایشگاه داده بود که اکثر آنها بر روی سکوهای داخلی و خارجی نمایشگاه به صف نشسته بودند. درب های ورودی نمایشگاه توسط نیروهای امنیتی پیاده و مامورینی که داخل ماشین های ون پلیس نشسته بودند،بشدت کنترل می شد و احتمالن این کنترل،بیشتر بخاطر اعلام حضور شیخ مهدی کروبی در اولین روز از نمایشگاه بود که تا ساعت 30 : 17 آنجا بودم،به دلایل نامعلومی خبری از حضور ایشان در نمایشگاه نشد.

در نخستین روز از برگزاری بیست‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران، تمام آثار آیت‌الله صانعی و منتظری از سطح غرفه‌های منتسب به ایشان و سایر غرفه‌های نمایشگاه جمع‌آوری شد. به گزارش خبرآنلاین مسئولان تمامی کتاب‌های مرتبط با آیت‌الله صانعی را از سطح نمایشگاه جمع و در محل دفتر فرهنگی مصلای تهران نگهداری کردند. کتاب‌های مربوط به مرحوم آیت‌الله منتظری نیز از سطح نمایشگاه کتاب جمع شده است. گفته می‌شود که غرفه آیت‌الله بهشتی نیز از نمایشگاه کتاب حذف شده بود.

بازار گزارش های رادیویی و تلویزیونی در این نمایشگاه بسیار بسیار داغ و در هر گوشه از نمایشگاه تعدادی دوربین از بالا جهت گرفتن فیلم و تهیه گزارش از مردم و ناشرین کتاب در حال حرکت بود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر