خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
قسمت آخر لاست همه را غافلگیر می‌کند - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 17 اردیبهشت‌ماه سال 1389لقسمت آخر لاست همه را غافلگیر می‌کندشبکه ای‌بی‌سی تهیه‌کننده سریال موفق «لاست» اعلام کرد قسمت آخر این مجموعه که بسیاری منتظر آن هستند چنان پروپیمان است که شبکه قبول کرده این قسمت نیم ساعت طولانی‌تر از دیگر قسمت‌ها باشد.
قسمت آخر «لاست» شنبه 23 مه از ساعت 9 الی 11:30 شب پخش می‌شود. پخش طولانی این قسمت موجب می‌شود اخبار محلی پخش نشود. همچنین ویژه‌برنامه «جیمی کیمل بطور زنده: سلام به لاست» به مناسب پایان سریال «لاست» نیز ساعت 11:30 پخش می‌شود.
قرار است ای‌بی‌سی بخش‌های برنامه ویژه کیمل را سه‌شنبه شب اعلام کند.
کارلتن کیوز و دیمن لیندلوف، تهیه‌کنندگان اجرایی «لاست» اعلام کردند ساخت قسمت آخر این سریال با نام «پایان» دوشنبه شب پایان گرفت. آنها پس از اتمام این کار پیام «تمام شد، خدا را شکر!» را از طریق شبکه اجتماعی توئیتر برای طرفداران مجموعه مخابره کردند.
لیندلوف در مصاحبه‌ای که اخیرا با هالیوود ریپورتر انجام داده گفته بود که عوامل برای قسمت آخر لوکیشنی کاملا جدید برپا کرده‌اند. او قول داده بود قسمت آخر سئوالات بسیاری را در ذهن بینندگان ایجاد کند.
غافلگیری قسمت پایانی با پخش قسمتی که می‌توان آن را «تعطیلی لاست (گم شده)» خواند تکمیل می‌شود. ای‌بی‌سی نسخه‌ کامل‌تری از قسمت اول این مجموعه را که نزدیک دو2 ساعت است روز 22 مه پخش خواهد کرد. پس از پخش قسمت آخر نیز برنامه دو ساعته‌ای با عنوان «لاست: سفر آخر» که نگاهی است به ساخت مجموعه و سپس برنامه جیمی کیمل پخش می‌شود.del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر