خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
گوینده مشهور، از رادیو فردا سردرآورد!؟ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 11 خرداد‌ماه سال 1389


گوینده مشهور، از رادیو فردا 
سردرآورد!؟

 
فرشید منافی گوینده سابق رادیو به رادیو فردا پیوسته است. به گزارش البرز این فرد چندی پیش کشور را ترک کرد و در صفحه اینترنتی خود در فیس بوک بدون آنکه اشاره کند به چه مقصدی کشور را ترک کرده نوشت: "خداحافظ ایران".
اینک برخی شایعات قوی حکایت از ان دارد که او به رادیوی وابسته به سازمان سیا - رادیو فردا - پیوسته است.
مشهورترین برنامه‌های منافی در زمان حضور خود در رادیو جوان برنامه‌ای با نام جوانی به وقت فردا و نیز برنامه روی خط جوانی بود.
البرز نوشت: شنیده می‌شود که منافی برنامه‌ای با نام "رادیو پس فردا" را اجرا خواهد کرد.
او در تازه ترین مطلب صفحه فیس بوکش با ابراز علاقه به کشور و هموطنانش عمیقا از اینکه مجبور شده ایران را ترک کند ابراز تاسف کرده است.
فرشید منافی رابطه استخدام رسمی با سازمان صداوسیما نداشته و تنها به عنوان نیروی پروژه‌ای همکاری می‌کرده است.
او پس از آنکه تصویرش در یک مهمانی زیرزمینی دیده شد از کار کنار گذاشته شد. منافی سری هم به تلویزیون زد و در شبکه سه بخشی از برنامه صبح امد را اجرا کرد اما تجربه کار تصویر برای او موفق نبود و لاجرم به کارهای تولید استودیویی در خارج از صداوسیما روی اورد و این اواخر برای یکی از شرکت‌های خدمات تلفن همراه تبلیغات می‌خواند او یک رادیوی اینترنتی شخصی هم راه اندازی کرده بود.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر