خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
آغاز پخش شبکه GEM Music + فرکانس - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 10 تیر‌ماه سال 1389


آغاز پخش gem music


 فرکانس شبکه  GEM MusicHotbird 8
Transponder 111
10723
Horizontal
FEC 3/4
S/R 29900‎ 
 

تلویزیون ماهواره ای GEM بیش از سه سال است که برای فارسی زبانان برنامه پخش می کند. کیفیت تصویری جم در همان روزهای نخست آغاز فعالیتش توجه بینندگان کانال های ایرانی را بخود جلب کرد اما پخش فیلم های سینمایی با زیرنویس فارسی و بعد از آن سریال های دوبله فارسی بود که باعث معروف شدن هر چه بیشتر این شبکه شد.
حال که بازار شبکه های با کیفیت بالا داغ شده و آگهی های پردرآمد کمپانی های بزرگ برنامه های پربیننده را هدف قرار داده اند گویی ورق برگشته اگر زمانی محدود بودن تعداد کانال های فارسی باعث میشد هر شبکه ای درآمد زا بوده و همانند قارچ تکثیر یابد اینک دیگر دور دور کانال های تلویزیونی با کیفیت بالاست.
در حالی که شنیده می شود شبکه هایی همچون PMC ، Farsi1 و TVPersia در صدد راه اندازی شبکه های جدید خود هستند GEMTV حتی زمان دقیق راه اندازی کانال جدید خود را نیز اعلام کرده است.
همانطور که پیشتر به اطلاع شما رساندیم کانال کنونی GEM در هاتبرد به GEM Classic تغییر نام پیدا کرده که به پخش سریال و فیلم و برنامه های دیگر اختصاص یافته اما بخش موزیک جدا شده و از اول ماه جولای میلادی برابر با 11 تیرماه به کانال دیگر جم با نام GEM Music منتقل خواهد شد. طبق اعلام رسمی این شبکه مشخصات پخش جم موزیک در هاتبرد بدین قرار خواهد بود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر