خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
کانال فارسی Viva Persia Tv به زودی ... - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 24 تیر‌ماه سال 1389
کانال فارسی Viva Persia Tv به زودی ...
تیم فارسی زبان ویوا در حال حاضر در حال آماده کردن مقدمات لازم برای راه اندازی شبکه موسیقی حرفه ای ویوا میباشند! این شبکه میتونه یکی از رقیبان اصلی PMCMUSIC و GEMMUSIC باشد.

مثل اینکه سال 2010 یکی از پرکارترین سالها میباشد و هر روز تعداد شبکه های فارسی زبان در اینترنت و ماهواره در حال افزایش است.

VIVA PERSIA TV به نظر من اگه بتونه حق پخش کلیپهای جدید را هم از خود کمپانی VIVA MUSIC بگیره به یک اسطوره تبدیل خواهد شد و شاید دیگر برای دیدن ERUOVISION نیاز به تماشای شبکه های دیگر نباشیم !

اما تاریخ افتتاح این شبکه طبق گفته مسولین هنوز مشخص نیست اما من فکر میکنم اواخر 2011 استارت بخوره!! پس فعلا منتظر می مانیم.


منبع

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر