خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مراحل پایانی راه اندازی شبکه یورو نیوز فارسی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 11 مرداد‌ماه سال 1389مراحل پایانی راه اندازی شبکه یورو نیوز فارسی خبرها درباره راه اندازی زبان فارسی توسط شبکه یورونیوز از مدتها پیش بر سر زبان ها افتاده بود.
سال اتحادیه اروپااعلام کرده بود که اضافه کردن ترجمه فارسی به کانال بین المللی یورونیوز را در دستور کار این شبکه قرار داده است. اکنون پس از گذشت ماه ها، اولین اقدام جدی یورونیوز برای افزودن زبان فارسی صورت گرفته است.
وبسایت رسمی یورونیوز به نشانی euronews.net در بخش مشاغل (یا jobs که معمولا از دیگران برای کار در یورونیوز دعوت به همکاری میکند) در تازه ترین فراخوان های خود از خبرنگاران و روزنامه نگاران فارسی زبان نیز برای کار در این شبکه دعوت به همکاری نموده است.

به طور خلاصه در متن این دو فراخوان گفته شده:شبکه یورونیوز به منظور ارتقای سطح برنامه های خود در سراسر جهان و به منظور غنی سازی محتوا و توسعه اعتبار شبکه و همچنین جذب مخاطبان بیشتر بزودی سرویس فارسی خود را راه اندازی میکند.لذا برای تکمیل کادر نظارتی بخش فارسی اخبار از فارسی زبان های سراسر جهان دعوت به همکاری نموده است.
از جمله شرایط استخدام آمده است:شما به عنوان یک روزنامه نگار با تجربه، باید حداقل 8 سال سابقه کاردر تلویزیون ، و همچنین تجربه مدیریت بخش های مختلف آن را داشته باشید و اطلاعات بسیار خوبی از سیاست های بین المللی در شما باشد.شما باید حداقل به دو زبانه فارسی و انگلیسی (یا فرانسه) مسلط باشید و...
در پایان این فراخوان از همه واجدان شرایط درخواست شده رزومه کاری خود را به زبان فارسی و انگلیسی (یا فرانسه)، به همراه شماره تماس به آدرس زیر ارسال کنند:
euronews
Human Resources Dept
60, chemin des Mouilles,
BP 161 - 69131 Lyon
Ecully Cedex,
France
یا به پست الکترونیکی recrutement@euronews.net بفرستند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر