خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
ایرانیان در انتظار کانال جدید "من و تو" با برنامه های فوق حرفه ای - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 31 مرداد‌ماه سال 1389شبکه فارسی manoto tv از پاییز روی ایر میرود. نصب تجهیزات پیشرفته تلویزیونی، راه اندازی استودیوهای بزرگ، استخدام مجریان و دستندرکاران جوان، ضبط برنامه ها و تدارک برای پاییز امسال که تلویزیون جدیدی را روی آنتن ماهواره می برند. تلویزیونی با نام "Manoto1".


شبکه "manoto1" ماه هاست که در حال آماده سازی برای پخش برنامه هایش از پایتخت انگلستان است و خود را شبکه ای متفاوت و جنجالی برای بزرگسالان معرفی می کند و می گوید قرار است از هر آنچه که بینندگان دوست دارند حرف بزند. از موسیقی، سینما ، فرهنگ و اقتصاد تا بحث و گفتگو در مورد ایران، مذهب و خرافات.

manototv 1  از هم اکنون مژده پخش چند برنامه دیدنی را به بینندگان خود داده که از جمله آنها برنامه ای با حضور گوگوش خواننده محبوب است. این اولین بار پس از انقلاب ایران خواهد بود که گوگوش میزبانی یک برنامه تلویزیونی را عهده دار می شود.

این هم تیزر تبلیغاتی شبکه manoto tv:


دانلود ویدیو تبلیغاتی با شرکت خانم گوگوش


آکادمی موسیقی گوگوش

اسم این برنامه را هم "آکادمی گوگوش" گذاشته اند و قرار است به عنوان آکادمی موسیقی تلویزیونی برای شرکت علاقمندان به آوازخوانی فعالیت کند.
برنامه دیگر این شبکه هم "بفرمایید شام" که مسابقه ایست با حضور چهار یا پنج شرکت کننده که در آشپزی آماتور هستند و همین مسئله چاشنی خنده را به برنامه "بفرمایید شام" می آورد.

manoto1 اولین کانال گروه شبکه تلویزیونی مرجان (MTN) در لندن بشمار می رود. این کمپانی راه اندازی کانال تلویزیونی manoto2 (تلویزیون کاوش) را هم در دستور کار خود دارد.

مشخصات ماهواره ای manoto1 مهرماه اعلام می شود.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر