خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
برنامه کامل پخش سریالهای Mbc Persia - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 4 مهر‌ماه سال 1389برنامه کامل پخش سریالهای Mbc Persia"ترمیناتور"

زمان پخش: شنبه تا چهار شنبه

ساعت پخش: 21:00

خلاصه داستان:
سریال ترمیناتور،داستان خیالی درگیری انسان ها و روبات های انسان نمایی است که با سفر در بستر زمان از آینده به اکنون بازگشته اند ومی خواهند کره زمین را به نابودی بکشند.در این سریال "سارا" نام زنی است که پس از کشته شدن به روباتی انسان نما تبدیل می شود ، اما نمی تواند عشق و علاقه به فرزندش را فراموش کند ، او که همچنان از زیرکی یک انسان برخوردار است با هوشمندی تمام از میان مشکلات خطرناک فراوانی که موجودات فضایی برای کشتن او ایجاد می کنند ، می گذرد و در همین حال با تمام قوا از فرزندش حمایت می کند .

*****************************

"همسر خوب"

زمان پخش: شنبه ها

ساعت پخش: 20:00

خلاصه داستان:
داستان سریال درباره زنی است به نام "آلیشیا فلاریک" که همسر سیاستمداریست که به دلیل ارتباط نامشروع و سو استفاده از مقام دولتی اش به زندان می افتد. "آلیشیا" که سالهاست بعد از ازدواج فعالیت حقوقی نداشته به دلیل مشکلات مالی بعد از حدود ده سال دوباره شغل وکالت را در یک شرکت حقوقی پی می گیرد.


"خون آشام"

زمان پخش: یکشنبه ها

ساعت پخش: 20:00

خلاصه داستان:
سریال خون آشام درباره یک دختر دبیرستانی است به نام الینا که روابطی عاطفی با دو برادر خون آشام خود برقرار می کند.


**************************************

"جزیره هارپر"

زمان پخش: دوشنبه ها

ساعت پخش: 20:00

خلاصه داستان:
داستان سریال جزیره هارپر درباره گروهی است که برای شرکت در یک جشن عروسی با کشتی تفریحی به جزیره ای کوچک و سرسبز می روند ، آنان پس از قدم گذاشتن به این جزیره با گذشت زمان بعضی از اعضای گروهشان را درنتیجه مرگ وحشیانه و مرموزی از دست می دهند.

***************************************

"حاشیه"

زمان پخش: سه شنبه ها

ساعت پخش: 20:00

خلاصه داستان:
این سریال توسط "J. J. Abrams" تهیه کننده سریال مشهور لاست ساخته شده است.داستان این سریال درباره دانشمند و محققی به نام "والتر بیشاپ" است که بیشتر به تلفیقی از انیشتن و فرانکشتاین است و پسر نابغه اش به نام پیتر بیشاپ در کنار اوست.

*******************************************


90210

زمان پخش:چهار شنبه ها

ساعت پخش: 20:00

خلاصه داستان:
این سریال کمدی درباره جا به جایی یک خانواده آمریکایی از کانزاس به بورلی هیلز درکالیفورنیاست.محور اصلی داستان اتفاقاتی را در بر می گیرد که برای فرزندان این خانواده در دبیرستان جدید آنها رخ می دهد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر