خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
زمان پخش و شبکه های پخش کننده مراسم اسکار ۲۰۱۱ - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 6 اسفند‌ماه سال 1389


زمان پخش و شبکه های پخش کننده مراسم اسکار ۲۰۱۱




83 مراسم آکادمی بزرگ فیلم و سریال دنیا اسکار در تاریخ شب 27  فوریه امسال

(9  اسفند 89) اففتاح میشود و نامزدهای بهترینهای جهان جوایز خود

را دریافت خواهند کرد.


مراسم امسال رسما و به طور مستقیم از شبکه CANAL+ پخش خواهد شد.




مراسم شبکه CANAL+



فهرست نامزدهای 24 بخش هشتاد و سومین دوره جوایز اسکار به شرح زیر است:

بهترین فیلم: «127 ساعت»، «قوی سیاه»، «مشت‌زن»، «آغاز»، «حال بچه‌ها خوب است»، «گفتار پادشاه»، «شبکه اجتماعی»، «داستان اسباب‌بازی 3»، «شهامت»، «استخوان زمستان»

بهترین کارگردانی: دارن آرونوفسکی، «قوی سیاه» / جوئل کوئن، ایتن کوئن، «شهامت» / دیوید فینچر، «شبکه اجتماعی» / تام هوپر، «گفتار پادشاه» / دیوید ا. راسل، «مشت‌زن»

بهترین فیلمنامه اقتباسی: «127 ساعت»، دنی بویل، سایمن بوفوی / «شبکه اجتماعی»، آرون سورکین / «داستان اسباب‌بازی 3»، مایکل آرنت، جان لسه‌تر، اندرو استنتن، لی آنکریچ / «شهامت»، جوئل کوئن، ایتن کوئن / «استخوان زمستان»، دبرا گرانیک، آن روسلینی

بهترین فیلمنامه غیراقتباسی: «سال دیگر»، مایک لی / «مشت زن»، اسکات سیلور، پل تامسی، اریک جانسن / «آغاز»، کریستوفر نولان / لیسا چولودنکو، استیوارت بلومبرگ، «حال بچه‌ها خوب است» / دیوید سایدلر، «گفتار پادشاه»

بهترین بازیگر مرد: خاویر باردم، «بیوتیفول» / جف بریجز، «شهامت» / جسی آیزنبرگ، «شبکه اجتماعی» / کالین فیرث، «گفتار پادشاه» / جیمز فرانکو، «127 ساعت»

بهترین بازیگر زن: آنت بنینگ، «حال بچه‌ها خوب است» / نیکول کیدمن، «مخمصه» / جنیفر لارنس، «استخوان زمستان» / ناتالی پورتمن، «قوی سیاه» / میشل ویلیامز، «ولنتاین آبی»

بهترین بازیگر مرد مکمل: کریستین بیل، «مشت‌زن» / جان هاوکز، «استخوان زمستان» / جرمی رنر، «شهر» / مارک روفالو، «حال بچه‌ها خوب است» / جفری راش، «گفتار پادشاه»

بهترین بازیگر زن مکمل: ایمی آدامز، «مشت‌زن» / هلنا بونهم کارتر، «گفتار پادشاه» / ملیسا لئو، «مشت‌زن» / هیلی استاینفلد، «شهامت» / جکی ویور، «قلمرو حیوانی»

بهترین فیلم بلند انیمیشن: «چگونه اژدهای خود را تربیت کنید»، «شعبده‌باز»، «داستان اسباب‌بازی 3»

بهترین فیلم غیرانگلیسی‌زبان: بیوتیفول»، الخاندرو گونزالز ایناریتو، مکزیک / «سگ‌دندان»، یورگوس لانتیموس، یونان / «در یک دنیای بهتر»، سوزان بیر، دانمارک / «آتش‌افروزان»، دنی وینو، کانادا / «خارج از قانون»، رشید بوغریب، الجزایر

بهترین فیلمبرداری: «قوی سیاه»، ماتیو لیباتیک / «آغاز»، والی فیستر / «گفتار پادشاه»، دنی کوهن، «شبکه اجتماعی»، جف کراننوث / «شهامت»، راجر دیکینز

بهترین تدوین: «127 ساعت»، جان هریس / «قوی سیاه»، اندرو وایزبلوم / «مشت‌زن»، پاملا مارتین / «گفتار پادشاه»، طارق انوار / «شبکه اجتماعی»، کرک بکستر، آنگس وال

بهترین طراحی هنری: «آلیس در سرزمین عجایب»، استفان دشان / «هری پاتر و یادگاران مرگ: قسمت 1»، اندرو اکلند-اسنو / «آغاز»، گای هندریکس دیاز / «گفتار پادشاه»، نتی چاپمن / «شهامت»، استفن دشان»

بهترین طراحی لباس: «آلیس در سرزمین عجایب»، کالین آتوود / «من عشق هستم»، آنتونلا کاناروتسی / «گفتار پادشاه»، جنی بیون / «توفان»، سندی پوول / «شهامت»، «ماری زوفرس

بهترین چهره‌پردازی: «نسخه بارنی»، «راه بازگشت»، «مرد گرگ‌نما»

بهترین موسیقی: «127 ساعت»، ای. آر. رحمن / «چگونه اژدهای خود را تربیت کنید»، جان پوول / «آغاز»، هانس زیمر / «گفتار پادشاه»، الکساندر دپلا / «شبکه اجتماعی»، ترنت رزنور، آتیکس راس

بهترین ترانه: «127 ساعت»، ای. آر. رحمن، رولو آرمسترانگ، دایدو، «اگر برخیزم» / «Country Strong»، باب دی پی‌یرو، تام داگلاس، هیلاری لینزی، تروی ورگاس، «بازگشت به خانه» / «ژولیده پولیده»، آلن منکین، گلن اسلیتر، «نور را می‌بینم» / «داستان اسباب بازی 3»، رندی نیومن، «ما به هم تعلق داریم»

بهترین صداگذاری: «آغاز»، ««گفتار پادشاه»، «سالت»، «شبکه اجتماعی»، «شهامت»

بهترین تدوین صدا: «آغاز»، «داستان اسباب بازی 3»، «ترون: میراث»، «شهامت»، «توقف ناپذیر»

بهترین جلوه‌های تصویری: «آلیس در سرزمین عجایب» / «هری پاتر و یادگاران مرگ: قسمت 1» / «زندگی پس از مرگ» / «آغاز» / «آیرون من 2»

بهترین مستند بلند: «خروج از میان فروشگاه اشیاء کادویی»، بنکسی / «Gasland»، جاس فاکس / «دزدی داخلی»، چارلز فرگوسن / «رسترپو»، تیم هیدرینگتن، سیاستین یونگر / «زمین بایر»، لوسی واکر

بهترین مستند کوتاه: «به نام کشتن»، «Poster Girl»، «نه دیگر بیگانگان»، «خورشید طلوع می‌کند»، «جنگجویان کیگانگ»

بهترین فیلم کوتاه انیمیشن: «روز و شب»، تدی نیوتن / «The Gruffalo»، جاکوب شو، مکس لانگ / «بیا آلوده کنیم»، جیفی بودو / «چیز گمشده»، شان تان، اندرو روهمان / «Madagascar, Carnet de Voyage»، باستین دوبوا

بهترین فیلم کوتاه زنده: «اعتراف»، تانل توم / «شکست دادن»، مایکل کریگ / «خدای عشق»، لوک ماتنی / «Na Wewe»، ایوان گلدشمیت / «آرزوی 143»، ایان بارنز و سامانتا ویت


به نقل از هالیوود ریپورتر بروس کوهن و دن میشر تهیه‌کنندگان برنامه پخش مستقیم تلویزیونی مراسم اسکار با اعلام این مطلب، دلیل این انتخاب را استعداد و آینده درخشان این دو بازیگر دانستند.
آن هاتاوی دو سال ژیش برای بازی در فیلم "ریچل ازدواج کرده است" نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد. او در فیلم‌هایی چون "خاطرات شاهزاده" ، "شیطان پرادا می‌پوشد" و... بازی کرده است.
جیمز فرانکو هم در فیلم‌هایی چون "جیمز دین "،‌"‌میلک" و "127 ساعت" به نقش آفرینی پرداخته است. این دو بازیگر در حالی برای اجرای مراسم اسکار برگزیده شده‌اند که هر دو از بخت‌های جدی نامزدی جایزه اسکار بازیگری نیز به شمار می‌روند.
فرانکو برای "127 ساعت" ساخته دنی بویل و هاتاوی برای فیلم "عشق و مخدرهای دیگر" در میان بخت‌های احتمالی نامزدی اسکار بازیگری قرار دارند. مراسم اسکار سال گذشته با اجرای استیو مارتین و الک بالدوین دو بازیگر کهنه‌کار هالیوود برگزار شد.


دوشنبه 9 اسفند
ساعت 01:30 بامداد شروع برنامه های مرتبط با اسکار
ساعت02:30 بامداد شروع مراسم فرش قرمز
ساعت 05:00 بامداد شروع مراسم اصلی

به وقت ایران



===========

شبکه های پخش کننده

===============================


{شبکه هایی که با رنگ قرمز مشخص شده اند کارتی می باشند}

CNBC-E
NTV

Turksat 11054 H
30000 5/6
فرش قرمز +مراسم اصلی


===================


ّFox Movies

Nilesat 11766 H 27500 5/6

Badr 11842 H 27500 3/4
فرش قرمز +مراسم اصلی


=====================


Sky Cinema
1 HD

Hotbird 12341 V
27500 2/3
فرش قرمز+مراسم اصلی


====================

Nova cinema1


Hotbird 10930 H 27500 3/4
فرش قرمز+مراسم اصلی

================

Canal+ Cyfra


Hotbird 10892 H 27500 3/4
فرش قرمز+مراسم اصلی


=====================


Canal+ France

Hotbird 12577 H 27500 2/3
فرش قرمز از ساعت 03:00+مراسم اصلی
======================= 


!E


Hotbird 11938 H 27500 3/4Hotbird 12034 V 27500 3/4Nilesat 11862 V 27500 3/4

فرش قرمزتکرار مکرر در طول روز

==============


Star Movies

Nilesat 11881 H 27500 3/4
فرش قرمز+مراسم اصلی


==============================

Yes Movies HD
Amos 11510 V
30000 2/3
فرش قرمز از ساعت 03:30+مراسم اصلی

=============================






del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر