خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
رضا رشید پور مجری تلویزیون ماهواره ای خواهد شد - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 13 فروردین‌ماه سال 1390


رضا رشیدپور مجری تلویزیون ماهواره ای خواهد شد

رضا رشیدپور مجری مشهور صداوسیما از حضور خود، در تلویزیون تازه تاسیس "پاساردگاد" به عنوان مجری و مدیر ارشد خبر داد.

 وی در خبری که آن را "بسیار مهم و فوری" خوانده، افزود: این تلویزیون که توسط فردی به نام "شجاعی" مدیریت می شود، مدیریت طرح و برنامه اش را رضا رشید پور عهده دار است.
این مجری سابق تلویزیون که در صفحه فیس بوک خود این خبر را منتشر کرده، گفت: هرشب به مدت 120 دقیقه برنامه ی زنده با نام شب بخیر ایران (شبا) از ساعت ده تا دوازده شب به وقت ایران با اجرای رشیدپور به بررسی آخرین رخداد های اجتماعی و فرهنگی کشور خواهد پرداخت .همچنین برخی برنامه های روز افتتاح عبارتند از ... فیلم سینمایی دو فرشته با بازی گلشیفته فراهانی - مستند پشت پرده ی بی بی سی - پیام تبریک نود نفر از هنرمندان سینما و موسیقی - گفت و گوی ویژه با استاد عزت الله انتظامی - سری جدید شب شیشه ای با حضور حبیب محبیان و ... .

وی در پایان نوشته است: دفتر مرکزی این شبکه در فرانکفورت بوده و دفتر نمایندگی آن در امارات خواهد بود .


اخبار تکمیلی به زودی در این وب منتشر خواهد شد

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر