خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
موتورهای دایساک پرمیوم اصلی و تقلبی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 15 خرداد‌ماه سال 1390موتورهای دایساک پرمیوم اصلی و تقلبیباتوجه به ایجاد شدن بازار کاذب و سودجویی عده ای از امسال موتورهای پرمیوم 2000 از مرزهای غربی وارد شده که از قطعات نامرغوب استفاده شده و تغییراتی در ساختار آنها مشاهده میشود.
از قبیل تغییر در قطر شافت یا بازوی موتور و بلبرینگ داخل و... که در تست کارایی مطلوبی نشان نداد
اولین محموله موتور 3000 را هم چند مدت قبل دیدم و تست کرده بودم .کارکرد مناسبی داشت.برای تعیین کارکرد قابل قبول ،زمان قابل قبولی هم نیاز است.
محصولات پرمیوم با توجه به ال ان بی و سویچر و موتور و کیفیت مناسب آن گسترده و همه گیر شده است. اما عده ای برای سودجویی بیشتر از کیفیت و کارایی آن کم کردند.که شامل ال ان بی تقلبی هم میشود.
و اخیرا سری تقلبی به تعداد زیاد وارد بازار شده که شرح اش رفت
در این میان فعلا روی پرمیوم 3000 مانور خاصی از نظر تقلب نشده بود که چندی پیش آنهم آخرین سری وارد شده را که نگاه کردم تقلبی شده و صدای موتور محسوستر شده .از مدار ایکس کروزر در داخل آن استفاده شده است
با تفاسیر بالا فعلا تشخیص اصل و تقلبی را کسانی میتوانند تشخیص بدهند که یا فروشنده اند یا نصاب در تیراژ بالاعکس مدار پرمیوم 2000تقلبی و اصلی را برای آشنایی دوستان آپلود کردم .برد سبز رنگ تقلبی است.
del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر