خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پخش رقابتهای Copa america 2011 در 200 کشور جهان و زیر ذره بین !! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 17 خرداد‌ماه سال 1390پخش رقابتهای Copa america 2011 در 200 کشور جهانچهل و سومین دوره جام ملتهای آمریکای جنوبی Copa america 2011 انتظار می رود که در 200 کشور جهان و با کیفیت اج دی پخش شود امتیاز پخش این مسابقات در منطقه خاورمیانه در اختیار شبکه الجزیره است بقیه شبکه های پوشش دهنده این بازیها در نقاط مختلف جهان از این قرارند:Al Jazeera – Middle East
BBTV – Thailand
TyC Sports – Argentina
Unitel – Bolivia
Canal 13 – Chile
América TV – Peru
Tenfield – Uruguay
SportItalia – Italy (including Vatican City)
Melita – Malta

Sport1 – Netherlands


 این دوره از مسابقات با شرکت 10 تیم از آمریکای جنوبی و دو تیم مکزیک و کاستاریکا در سه گروه از اول جولای تا بیست و چهارم جولای به میزبانی آرژانتین برگزار خواهد شد .

در گروه اول تیم های آرژانتین و بولیوی و کلمبیا و کاستاریکا در گروه دوم تیم های برزیل و ونزوئلا و پاراگوئه و اکوادر و در گروه سوم اروگوئه و پرو و شیلی و مکزیک حضور خواهند داشت . دو تیم از هر گروه به طور مستقیم و دو تیم از میان تیم های سوم شده در گروه خود مرحله یک چهارم را برگزار خواهند نمود . مرحله یک چهارم به ترتیب زیر انجام خواهد شد .


تیم دوم گروه A  - تیم دوم گروه B

تیم اول گروه A – بهترین تیم سوم

تیم اول گروه C – تیم دوم گروه B

تیم اول گروه B – دومین تیم سوم

این مسابقات در 5  ورزشگاه زیر برگزار خواهد شد


Estadio Ciudad de La Plata

Estadio 23 de Agosto

Estadio Brigadier General Lopez

Estadio Padre Ernesto Martearena

Estadio Antonio Vespucio Liberti -  Monumental


این مسابقات به صورت ازاد از ماهواره آسترا  19 درجه شرقی(قابل پوشش در ایران ) پخش خواهد شد که شبکه sport 1 آلمان در فرکانس 12480 /V  برنامه بازیها را پخش میکند.


برای کسب اطلاعت بیشتر ساعت مسابقات و … میتوانید به
سایت زیر سر بزنید :

 

http://goalzz.com/main.aspx?c=6442&stage=1&sch=true

 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر