خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
تغییرات در گیرنده‌ های ماهواره‌ای برای دریافت امواج رادیو فردا - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 19 خرداد‌ماه سال 1390تغییرات در گیرنده‌ های ماهواره‌ای برای دریافت امواج رادیو فردا

سایت رادیو فردا در بخش دانش خود ازشنوندگان خود خواست برای دریافت این رادیو در ماهواره هاتبرد در گیرنده خود تغییراتی بدهند به نقل از سا یت رادیو فردا:

اگر برای شنیدن رادیو فردا از ماهواره هاتبرد استفاده می‌کنید، باید تغییر کوچکی در گیرنده خود بدهید تا بتوانید همچنان برنامه‌های ما را دنبال کنید.

لطفاً در گیرنده ماهواره خود آئودیو پید Audio Pid یا شناسه برنامه رادیویی را از ۴۶۳۲ به ۱۵۳۲ تغییر بدهید. همین که این کار را انجام دادید، نام رادیو فردا در صفحه گیرنده شما ظاهر خواهد شد.

همچنین می‌توانید با گیرنده خود فرکانس ما را جستجو کنید و ما را تحت عنوان رادیو فردا از نو بیابید.

تکرار می‌کنیم که آئودیو پید باید هر چه زودتر از ۴۶۳۲ به ۱۵۳۲ تغییر یابد، و گرنه سیگنال ما را از دست خواهید داد و قادر به شنیدن رادیو فردا از ماهواره نخواهید بود.

یادتان باشد، تنها نیاز دارید که آئودیو پید را عوض کنید. فرکانس و داده‌های دیگر تغییری نخواهند کرد.

اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را بکنید، لطفا به دفترچه راهنمای دستگاه گیرنده مراجعه کنید و یا با یک فرد مطلع از ماهواره تماس بگیرید.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر