خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پاسخی شفاف مدیریت شبکه 4 به ببیندگان خود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
دوشنبه 23 خرداد‌ماه سال 1390پاسخی شفاف مدیریت شبکه 4 به ببیندگان خودمدیریت شبکه4در موردپخش بیشتر کلیپهای ایرانی ،اهمیت ندادن به ایرانیان وتبلیغات این شبکه در پاسخی شفاف به سوالات شما؛تو ضیحاتی به ببیندگان خود داده است

به نقل از مدیریت شبکه

“بر اساس یکسری از سوالاتی که مکرراً از ما شده و میشود  و برای اینکه به شما اثبات شود که تمامی کامنتهای شما توسط تمامی بخش ها واعضای این رسانه خوانده شده و الگوی اصلی برنامه ریزی این رسانه خود شما هستید. لازم دانستیم به بخشی از سوالات شما شفافتر پاسخ دهیم.
بخش مارکتینگ 4:
مارکت فارسی زبان و خاورمیانه جزء اهداف اولیه و اصلی این رسانه بوده و هست و تجارت در دیگر کشورها در جایگاه دوم ایـــن رسانه قرار دارد .
در مورد اعتراض دوستان نسبت به عدم وجود اسم ایران در آرم بخش بازرگانی در کنار اسم سایر کشورها، دلیل برعدم توجه ما بــــه مخاطبین اصلی که فارسی زبانان می باشند نبوده و نیست . علت آن این است که آگهی مذبور صـــرفاً جهت توسعه فعالیتهای بخش بازرگانی از مارکت فارسی زبان به سایر کشورها می باشد و لذا فقط به کشورهای مقصد اشاره شده است.
بخش کلیپهای فارسی4:
تعدادی از دوستان اعلام داشتن که 4 در ابتدا کلیپهای ایرانی بیشتر پخش می کرد و از کلیپــــهای ایرانی بـرای (سکـوی پرتاپ) خـود استفاده کرده است!!!!
علت کم شدن موسیقی فارسی بنا به اعتراض گسترده خود شما می باشد. که این مثالی از اعتراضات شماست: (ما بیش از 20 کانـــال تلویزیونی داریم که از صبح تا شب موسیقی ایرانی پخش می کنند و ما بیشتر مایل به دیدن و گــــوش دادن موسیقیــــهای اینترنشنال و روز دنیا هستیم تا موسیقی ایرانی و کمبود آن را در دیگر شبکه هایمان احساس می کنیم )

4VARIOUS
برنامه اختصاص داده شده به هنرمندان خوب ایرانی می باشد که با اینکه این بخش مویسقیهای رسیـــده به شبکه را ازچـنــد
لایه فیلترینگ رد کرده و فقط تعداد محدودی از آنها را اجازه پخش داده و پخش می کند ولی باز هــــم تعدادی از دوستان بـــــه همین 1ساعت درروز هم معترض هستند. که در واقع هدف اصلی ما از پخش ویدئــــوهای ایـــــن هنرمندان فــــــارسی زبان،شناساندن هنر موسیقیشان به دنیا می باشد و حتی لازم بذکر است که در این راستا چند هنرمند که موسیقی و ویدئوهایشان ازسطح استاندارد حاکـــــم درموسیقی ایران بالاتر بوده و از نظر ما شایستگی حضور درکنار هنرمندان اینترنشنال را دارند، در دیگربخشهای موسیقی این شبکه قراردادیم و جالب اینکه باز هم شما آنها را حمایت نکردید و مخاطبان غیر فارسی زبان ما بارها و بارها موزیک ویدئوهای ایـــن هنــــرمندان را درخواست کردند و بجاست گفته شود که در قسمت “لایک” صفحه فیس بوک این شبکه تنها هنرمندی که حضور دارد هنرمند بین المللی فارسی زبان ما “آرش” می باشد که این خود نشان از آن است که ما برای ایرانیان و فارسی زبانان احترام ویژه ای قائل هستیم و از شما خواهشمندیم که شما هم مثل مخاطبین ما دردیگر کشورها که علاوه بر اینکه از هنرمنــدان خـــــوب بین اللملی موسیقی درخواست می کنند ودر کنار آن هنرمندان خوب کشور خود را نیز حمایت کرده و موزیک آنها را هـــــم درخواست مـــی کنند وحتی بــه برخی از هنرمندانشان معترض هستند که چرا کلیپهایشان در 4 پخش نمی شود . ما خوشحال می شویم که شما نــیز از هنرمندان خوب خودتان که از سطح بالاتری برخوردار هستند حمایت کنید .

اهمیت ندادن به ایرانیان:
در مورد دوستانی که معترض بودند که ما کلاً اسمی از ایرانیان نمی آوریم . باید گفته شود که اگر برنامه “لیریکس فارسی” پخـــــش “مراسمهای ویژه موسیقی” با زیرنویس فارسی پخش “کنسرتها” با زیرنویس فارسی “تغییر لوگوی تلویزیون” به مدت 13 روز بـــه ( لوگوی هفت سین) برای نوروز باستانی . پخش” 14 کنسرت” با زیرنویس فارسی پخش” 9 برنامه” درمورد زندگی هنرمندان بین المللی با زیرنویس فارسی ،روزی 1 ساعت”لیریکس فارسی” در تعطیلات نوروز(که نوروزعید بزرگ ایرانیان می باشد) و در برنامه 4یو با توجه به اینکه بیش از 30% از درخواست کنندگان ،مخاطبین غیر فارسی زبان ما می باشند ولی اولویت در ایـــن برنامه به فارسی زبانها داده شده است و جایزه این برنامه که توسط کمپانی “فوجی فیلم” اهداء می شود فقط و فقط به ایـــــرانیان تعلق گرفته است.خبرهایی که بر روی این صفحه با نام 4پاپاراتزی گذاشته می شود در ابتدا فارسی وبعد انگلیسی آن خبرقرار می گیرد. تمامی فعالیتهایی صورت گرفته که در بالا قسمتی از آن برای شما توضیح داده شد راه هایی برای ارتباط شایسته تربا مخاطبین فارسی زبان ما بوده است. و چنانچه این موارد از دیدگاه شما دارای نقصهایی می باشد شما ما را دراین راستا راهنمایی کنید و راه ارتبــاطی بهتری به ما پیشنهاد دهید.
جوابگویی به کامنتها:
در ابتدا فقط به کامنتهای انگلیسی پاسخ داده می شد که با قرار دادن نیروی فارسی زبان دراین بخش به کامنتهای فارسی شما هم پاسخ داده میشود.در مورد پاسخگویی به زبان انگلیسی هدف ما ایجاد ارتباط به یک زبان بین المللی قابل درک برای تمامی ملتها می بــــاشد. بطوری که امکان مشارکت در گفتگوها،بحثها،انتقادات و پیشنهادات برای تمامی مخاطبان فراهم باشد. موسیقی زبان ندارد و همانطور که شاهد آن هستید به هر زبان،هر رنگ و هر نژاد نقطه اشتراکات بسیاری با هم دارید.با این حال اگر دلایل ما برای شما قانــع کننده نیست ما می توانیم آن را به رای گیری بگذاریم.
در انتها رویکرد 4 (شبیه هیچکس بودن و متفاوت فکر کردن ) است و معتقدیم مخاطبان فارسی زبان ما موسیقی خوب را می شناسند و به هر موسیقی گوش فرا نمی دهند.
پیشنهادات وانتقادات شما پایه اصلی4می باشد. ما هیچ وقت بجای شما فکرنمی کنیم وبرای شما بستری فراهم کردیم مانند (هیچکس)که آنچه شما می خواهید برای شما به تصویر کشیده شود.
از عشق شما انرژی می گیریم
از پیشنهادات شما کمال استفاده را می کنیم
از انتقادات شما فرار نمی کنیم

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر