خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
انیمیشن «بانویی از ماه» با حضور محمدرضا گلزار و نیکی کریمی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 24 خرداد‌ماه سال 1390


انیمیشن «بانویی از ماه» با حضور محمدرضا گلزار و نیکی کریمی

انیمیشن تلفیقی بانویی از ماه به کارگردانی امیر مهرتاش محمدی و تهیه کنندگی حمید و مجید آقاگلیان ساخته می شود. به گزارش خبرنگار سایت "سینمای ما" در این فیلم محمدرضا گلزار و نیکی کریمی نقش‌های اصلی دارند. از دیگر بازیگران این انیمیشن می توان به جمشید مشایخی و فردوس کاویانی اشاره کرد.
داستان این انیمیشن درباره مردی است که به همراه همسر و فرزندش وارد دنیای خیالی می شوند و با اتفاقات باور نکردنی روبه رو می شوند.
گفتنی است امیر مهرتاش مهدوی پیش از این مستند جمشید مشایخی و مستند ساکنین سرزمین سکوت درباره زندگی و آثار خسرو شکیبایی را در کارنامه خود دارد.
سال گذشته فیلم راز دشت تاران با همین حال و هوای فانتزی کودکانه ساخته شد ولی در اکران عمومی به موفقیتی دست پیدا نکرد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر