خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
صدای پای NITV - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 26 خرداد‌ماه سال 1390


صدای پای NITV

NITV اولین شبکه فارسی زبان بود که دهه قبل روزی به هاتبرد آمد !‌این شبکه با مدیریت ضیا آتابای آغاز شد و سرانجام به دلیل کمبود بودچه برای پخش روی ایر در اروپا و ایران کلا شبکه تعطیل شد!! چند مدت مجریان این شبکه در شبکه همایون فعالیت داشتند تا سرانجام آتابای توانست این شبکه را پارسال در آمریکا روی ایر ببرد !‌ ولی هنوز بودچه پخش برای خاورمیانه و اروپا را ندارد البته این شبکه به صورت کابلی در اروپا پخش میشود ولی در ایران قابل دریافت نیست. امروز این شبکه برای هوادارانش در ایران پخش آنلاین خودش را آغاز کرد با سرعت کم و کیفیت خوب که شما میتوانید با مراجعه به سایت

http://www.livestream.com/nitvusa


از برنامه های این شبکه لذت ببرید. گفته میشود که هنوز بودجه کافی برای پخش در هاتبرد یا یوتلست را بدست نیاورده و به محض دریافت بودجه و اسپانسر سریعا روی ایر خواهد رفت.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر