خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
عدم پخش آنلاین شبکه من وتو - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 27 خرداد‌ماه سال 1390


عدم پخش آنلاین شبکه من وتو

به دلیل حق مالکیت با کمپانی سازنده شبکه من وتو برنامه هایش را به صورت آنلاین پخش نخواهد شد.

با توجه به درخواست ببیندگان این شبکه برای پخش آنلاین برنامه ها این شبکه توضیحاتی در مورد پخش برنامه ها داده است:

“ما پس از گذشت چندین ماه از آغاز به کار شبکه من و تو1 تلاش نموده ایم تا بیشتر برنامه‌های تولید شده توسط کمپانی تلویزیونی مرجان را دز سایت این شبکه و سایت یوتیوب قرار دهیم.

بطورکلی همواره دو مساله برای بینندگان در مورد آپلود برنامه‌ها مطرح بوده است که چرا ما برنامه‌های مورد درخواستشان را آپلود نمی‌کنیم و چرا برای ویدئوهای قرار داده شده بر روی وبسایت من و تو امکان دانلود وجود ندارد.

با توجه به موارد درخواستی باید عرض کنیم بطور کلی برنامه‌های پخش شده شبکه من و تو2 که به پخش برنامه‌های مستند می‌پردازد، توسط کمپانی تلویزیونی مرجان برای پخش ماهواره ای به پخش محدود در هر هفته خریداری شده اند.بر این اساس ما نمی‌توانیم این برنامه‌ها را به دلیل حق مالکیت توافق شده بین ما و کمپانی های سازنده، در اینترنت در دسترس عموم قرار دهیم.
همچنین در رابطه با اینکه چرا ما گزینه دانلود را در سایت خودمان نداریم باید بگوییم که هیچ شبکه تلویزیونی برنامه‌های خود را برای دانلود در اختیار بینندگان خود در وبسایت خود قرار نمی‌دهد زیرا تبلیغات قرار گرفته بین برنامه‌ها برای این است که بییندگان حین تماشای برنامه‌ها تبلیغات مابین را نیز ببینند. تبلیغات بین برنامه بطور کلی منبع اصلی درآمد مالی برای شبکه‌های تلویزیونیست.”

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر