خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پخش رقابت‌ های ۲۰۱۱ بسکتبال حرفه‌ای ایالات متحده از شبکه ESPN - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 1 تیر‌ماه سال 1390


پخش رقابت‌های ۲۰۱۱ بسکتبال حرفه‌ای ایالات متحده از شبکه ESPN

«شبکه‌ برنامه‌های سرگرمی و ورزشی» (ESPN) اعلام کرده است که می‌خواهد رقابت‌های بسکتبال حرفه‌ای ایالات متحده آمریکا موسوم به NBA را از تاریخ ۲۳ ژوئن ۲۰۱۱ ساعت ۷ بعد از ظهر به وقت آمریکای شمالی پوشش دهد. میزبانی این رقابت‌ها در شبکه ESPN را آقای «استوارت اسکات» بر عهده خواهد داشت. امسال ۶۵ امین رقابت NBA با حضور کارشناسانی چون «جی بیلاس»، «جف ون گاندی» و «جان بری» از شبکه تلویزیونی  ESPN پخش می‌گردد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر