خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پخش شبکه «آی فیلم» در داخل ایران (از طریق فرستنده های دیجیتال) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 1 تیر‌ماه سال 1390


پخش شبکه «آی فیلم» در داخل ایران (از طریق فرستنده های دیجیتال)

الاخره وعده مسوولان سازمان صداوسیما برای راه اندازی شبکه تخصصی فیلم و سریال جامه عمل پوشید و ا زهشتم تیرماه مصادف با عید مبعث پخش بیست و چهارساعته فیلم ها وسریال ها برای بینندگان داخل کشور آغاز می شود.

به گزارش «تابناک»، نمایش بیست وچهارساعته شبکه بین المللی فیلم وسریال "IFILMTV" برای بینندگان داخل کشور از هشتم تیرماه مصادف با شب بیست و هفتم رجب و سالگرد عید مبعث آغاز خواهد شد.

پخش فیلم ها وسریال های ایرانی ازطریق این شبکه تلویزیونی به صورت دیجیتال می باشد. بنابراین علاقمندان داخل کشور، برنامه ها را ازطریق setop box مشاهده خواهندکرد. باتوجه به دو زبانه بودن شبکه فیلم وسریال، بینندگان، ازطریق کنترل دستگاه، به دلخواه خودشان یکی از دو زبان فارسی و عربی را انتخاب خواهند کرد.

روابط بین الملل این شبکه اعلام کرد: با توجه به دریافت تقاضاهای مکرر مخاطبان، پخش برنامه های شبکه بین المللی فیلم وسریال " IFILMTV " برای عرب زبان های علاقمندان به زبان فارسی و فارسی زبان های مقیم کشورهای عربی نیز در دستور کار قرار گرفت و با تلاش مضاعف کارکنان شبکه، درسال جهاد اقتصادی، امکان مشاهده فیلم ها و سریال های ایرانی برای بینندگان خارج از کشور به دو زبان فارسی و عربی فراهم شده است.

همچنین به دلیل فرارسیدن تابستان و ایام تعطیلات مدارس ودانشگاه های کشور، میزان درخواست های داخل کشور افزایش چشمگیری یافته است و بنابر تصمیم مسوولان ارشد سازمان، مقرر شد تا از هشتم تیرماه ، مصادف با شب 27 رجب و عید مبعث حضرت رسول اکرم(ص)، فیلم ها وسریال های این شبکه به دو زبان برای مخاطبان داخل کشور نیز پخش شود. 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر