خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پخش جام جهانی فوتبال زنان به صورت رایگان - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 3 تیر‌ماه سال 1390


پخش جام جهانی فوتبال زنان به صورت رایگان

پخش جام جهانی فوتبال زنان به صورت رایگان

خوب دیروز خبری در پایگاه خبری دیچوله منتشر شد که من را واداشت تا پاسخی به ان خبر و جناب خانم مظفر سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بدهم.

شهرزاد مظفر، سرمربی تیم فوتسال ایران


این متن خبر دیچوله :

دویچه‌ وله: خانم مظفر، در آستانه‌ی جام جهانی فوتبال ۲۰۱۱ بانوان هستیم. جامعه‌ی فوتبال زنان ایران مسابقات جام جهانی را تا چه مقدار دنبال خواهد کرد و کلاف تا چه حدی اشتیاق و شور و شوق و علاقه نسبت به این مسابقات در داخل ایران وجود دارد؟

شهرزاد مظفر: ما اتفاقاً خیلی مشتاق هستیم و من خیلی دلم می‌خواست که می‌توانستم مسابقات را از نزدیک ببینم. من فکر می‌کنم از ایران خانم دکتر شجاعی تشریف می‌آورند، به‌هرحال ایشان مسئول فدراسیون هستند. ولی اصولاً من فکر می‌کنم که نهایت و غایت هر ورزشی مسابقات جام جهانی‌اش است که برگزار می‌شود و در رابطه با خانم‌ها هم این مسئله هست.
من فکر می‌کنم دیدن این مسابقات از نزدیک می‌تواند خیلی تأثیرگذار باشد و ایکاش من از ایران نمایندگانی داشتیم و هم بازیکنان و هم حتی مربی‌های تیم ملی‌مان می‌توانستند بروند آنجا و این مسابقات را از نزدیک ببینند و خود این اصلاً یک کلاس آموزشی بود برای ما. یعنی وقتی هر چهارسال یکبار یک رویداد به این بزرگی اتفاق میافتد، همه کشورها نهایت استفاده را می‌برند. سعی می‌کنند تجربه‌های‌شان را زیاد کنند. در واقع جنبه‌ی آموزشی‌دارد و من فکر می‌کنم ما هم می‌بایست این کار را می‌کردیم و باید انجامش دهیم.

آیا تیم ملی فوتبال زنان ایران اصلاً در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۱ آلمان شرکت کرد؟

نخیر، ما در مسابقات مقدماتی جام جهانی نبودیم.

چرا خانم مظفر؟

فکر می‌کنم زمانی بود که از دست دادیم. یعنی دقیقاً نمی‌دانم علتش چه بود، ولی نتوانستیم در مسابقات مقدماتی شرکت کنیم.

با توجه به این که مسابقات فوتبال جام جهانی زنان آلمان از سوی رسانه‌های دولتی داخل ایران مورد پوشش قرار نمی‌گیرد، شما از چه طریقی این دیدارها را دنبال خواهید کرد؟

بیش‌تر از طریق اینترنت. به‌هرحال نتایج را که از طریق اینترنت می‌شود خیلی راحت پیگیری کرد و تصویر این مسابقات هم به‌هرحال صددرصد روی اینترنت خواهد آمد. علاوه برآن گزینه‌ها یا هایلایت این مسابقه‌ها همیشه بعد از مدتی روی دی وی دی بیرون می‌آید. مثلاً من الان دی وی دی اکثر مسابقات جام جهانی خانم‌ها را دارم. در واقع هم آنالیزش را و هم گلچین صحنه ها را. این‌ها هم مسلماً بزودی بیرون می‌آید.

 

اما خبرگزاری ماهواره امروز برای علاقه مندان به تماشای این مسابقات دعوت میکند جهت دیشهای خود را به ماهواره ASTRA  و فرکانس 12551/22000/H  تنظیم نموده و شبکه DIRECT 8 را دریافت نمایند. این شبکه بدون هیچ کدی در این جهت نمایش داده میشود و تماممسابقات جام جهانی را پوشش خواهد داد.

ASTRA 1H
19.2 شرقی
12551 H
سیمبل ریت: 22000


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر