خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
برنامه های MBC PERSIA در روز جمعه ۱۰ تیر - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 10 تیر‌ماه سال 1390


برنامه های MBC PERSIA

http://up.patoghu.com/images/bvepuiq0x70c4dzqrexk.jpg


Street Fighter-The Legend of Chun-Li


ساعت

10:30

http://up.patoghu.com/images/tw4f9rlbxxsddrhoe5kq.jpg

Asi

ساعت

12:00http://up.patoghu.com/images/tw4f9rlbxxsddrhoe5kq.jpg

Asi

ساعت

14:00http://up.patoghu.com/images/f1psokj4wh26iec6bt.jpg
فیلم ایرانی
WHEN WE ARE STILL SLEEPING

ساعت

17:00
http://up.patoghu.com/images/cfey7gdbnmd0b4w7fc.jpg

Ghost Town

ساعت

19:00

http://up.patoghu.com/images/tw4f9rlbxxsddrhoe5kq.jpg

Asi

ساعت
21:00
http://up.patoghu.com/images/xy7a4e1fhils8giqnnqz.jpg


Swordfish


ساعت

23:00

خلاصه فیلم:

فیلم "Swordfish" اره ماهی با بازی جان ژوزف تراولتا در نقش گابریل شیر،هاف جیکمن در نقش استانلی جوبسون ودون چیدل در نقش کارآگاه رابرتز و کارگردانی دومنیک سینا بر اساس داستانی از سکیب وودز برای اولین بار درسال 2001؛ روی پرده سینما رفت در این فیلم که درنوع خود کم نظیر است صحنه های هیجان انگیز ، اکشن وگاهی طنزآمیز در هم آمیخته است .


داستان فیلم درباره استانلی جوبسون ،یکی از هاکرهای زبردست است که با فرستادن یک ویروس بسیار فعال نرم افزار اف بی آی را برای سالها از کار می اندازد ، درنتیجه کارآگاه وارد صحنه می شود و استانلی پس از دستگیری به دوسال زندان محکوم می شود. او پس از دوسال آزادی مشروط خود را بدست می آورد ولی حق نزدیکی به هیچ رایانه ای را ندارد و براساس حکم قضایی همسرش ملیسا حق حضانت دخترشان "هالی" را بدست می آورد واستانلی از دیدن او منع می شود.

درحالیکه استانلی در حال وقت گذرانی وباز گلف در مزرعه خود در تکساس بود زنی به نام جینجر نولیز به ملاقاتش می رود و به نیابت از رئیس خود گابریل شیر(جان تراولتا) از او می خواهد تا مهارت وتخصص رایانه ای خود را در ازای 100 هزار دلار در اختیار او بگذارد واستانلی با این پیشنهاد موافقت می کند.

سپس گابریل با توسل به تهدید با اسلحه ازاو می خواهد تا برای 60 ثانیه وارد سیستم کامپیوتری دولتی شود ، با اینکه هیچ گلوله ای در اسلحه گابریل وجود نداشت واین کار را تنها برای آزمودن او انجام داده بود برخلاف توقع گابریل استانلی وارد سیستم ریانه ای شد.

در این هنگام گابریل اعتراف می کند که برای سازمانی بنام "ذه بلک سیل" کار میکند که ماموریت دارد دست به اقدامات انتقامجویانه علیه سازمان های تروریستی ضد آمریکای بزند واین سازمان زیر نظر سناتور رایزمن مشغول به فعالیت است.

داستان در اینجا متوقف نمی شود زیرا دست سناتور رایزمن برای اف بی آی رو می شود اما گابریل به اجرای نقشه خود ادامه میدهد در نتیجه سناتور تلاش میکند گابریل را به قتل برساند ولی با شکست مواجه میشود ودر مقابل سناتور توسط گابریل به قتل میرسد . وگابریل با جرای نقشه خود وبه گروگان گرفتن چند تن وسرقت 9.5 ملیون دلار از پلیس میخواهد تا یک هلیکوپتر برای رفتن به فردگاه وفرار به وسیله هواپیما دراختیار او بگذارد اما استانلی هواپیما را منهدم میکند ولی هنگام مراجعه به سردخانه متوجه میشود که گابریل سوار آن هواپیما نشده بود.

ودر آخرین صحنه فیلم جینجر وگابریل درکنار یکدیگر در مونت کارلو نشان داده میشوند که درحال انتقال مبلغ 9.5ملیون دلار به شماره حسابهای خود هستند.


http://up.patoghu.com/images/f1psokj4wh26iec6bt.jpg

فیلم ایرانی
WHEN WE ARE STILL SLEEPING

ساعت


01:00http://up.patoghu.com/images/tw4f9rlbxxsddrhoe5kq.jpg

Asi

ساعت

3:00


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر