خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شاتل آتلانتیس برای آخرین بار به فضا پرتاب شد! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 18 تیر‌ماه سال 1390


شاتل آتلانتیس برای آخرین بار به فضا پرتاب شد!

فضا پیمای شاتل ِ آتلانتیس، برای یک ماموریت دوازده  روزه در ایستگاه بین المللی فضایی، به سوی مدار زمین پرواز کرد.

شاتل آتلانتیس پس از بازگشت به زمین بازنشسته میشود و به این ترتیب پروژه  پروازهای شاتل ِ ناسا،  پس از  سی سال، برای همیشه تعطیل خواهد شد.

به گفته کریستوفر  فرگوسن Christopher  Ferguson فرمانده سفینه،  شاتل آتلانتیس در آخرین پرواز خود  با چهار سرنشین مواد مورد نیاز ایستگاه بین المللی فضایی را به مدار زمین حمل می کند.

پیشتر شاتل های دیسکاوری و اِندِوِر از رده خارج شده و به موزه انتقال یافته اند.

با پایان گرفتن ِ پروژه شاتلها  از این پس  تحقیقات در ناسا  «سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا»  بر روی سفر های دور دست از جمله به ماه و مریخ تمرکز خواهد یافت.

با بازنشستگی شاتل ها از این پس فضانوردان آمریکایی برای رفت و آمد به ایستگاه بین المللی فضایی از کپسول های سویوز ِ روسیه استفاده خواهند کرد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر