خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
توضیحات فرشید منافی درباره خبر بازگشتش به ایران + فایل صوتی - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
سه‌شنبه 21 تیر‌ماه سال 1390


توضیحات فرشید منافی درباره خبر بازگشتش به ایران + فایل صوتی
مجری رادیو فردا در مورد انتشار خبری مبنی بر بازگشت به ایران گفت :" چه کسی ایران را دوست ندارد و چه کسی دلش نمی خواهد به ایران برگردد؟"

 پس از انتشار خبری مبنی بر بازگشت فرشید منافی به ایران و اظهار پشیمانی وی از حضور در رادیو فردا ،وی در این مورد توضیح داد.

فرشید منافی در برنامه ی روز شنبه مورخ 18 تیرماه "رادیو پس فردا " با اشاره انتشار خبر پشیمانی خود از حضور در رادیو فردا و انعکاس آن در خبرگزاری ها و روزنامه ها گفت : "اینکه خبرنگاری اینو مطلب رو توی خبرگزاری کار کرده، من نمیدونم و اگر یه اتفاقی افتاده من الان فهمیدم! "

وی در ادامه افزود : "مطمئن باشید تا اوضاع به این شکله، این فکر در سر من نیست و چه بسا که نمی تونم برگردم و اصلا چنین امکانی وجود ندارد"


وی در پایان چنین گفت :" این رو فراموش نکنیم که چه کسی ایران را دوست ندارد و چه کسی دلش نمی خواهد به ایران برگردد، به وطن خودش ، به خاک خودش و توی اون کشور زندگی کند. اما به هرحال به دلایل بسیار زیادی که وجود دارد،خیلی ها متاسفانه باید در غربت باشند و متاسفانه نمی توانند به کشور خودشان آزادانه مسافرت کنند. و من هم همینطور "
بشنوید:اظهار نظر فرشیدمنافی در رادیو پس فردا

برای دانلود کلیک راست کرده و گزینه save target as را بزنید

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر