خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
قرارداد ۱۰۰ میلیارد تومانی صداوسیما با فدراسیون فوتبال ایران - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 30 تیر‌ماه سال 1390


قرارداد ۱۰۰ میلیارد تومانی صداوسیما با فدراسیون فوتبال ایران

امروز با خبر شدیم که صداسیما با فدارسیون فوتبال قراردادی سه ساله به مبلغ ۹۶٫۵ میلیارد تومانی بسته است. این حرکت به نظرم شخص بنده اشتباه است.چون حق پخش تلویزیونی فقط مخصوص دو تیم پایتخت نشین استقلال و پرسپولیس است. ما بقی شبکه ها چگونه حق پخش از صدا سیما میتوانند بگیرند ؟؟؟ این یعنی تبعیض بین باشگاهای ایران و قطب پروری! حال آنکه در اروپا رسم و منطق چیز دیگری است و پخش فوتبال به صورت پکیج های مجزا و کابلی به تمام شهروندان ارایه میشود و هر خانواده پولی جداگانه به شرکت اپراتور پرداخت میکند تا بتونه آزادانه یک بازی فوتبال تماشا کند. و اون اپراتور هست(مثلا الجزیره اسپورت ) که با سران فدراسیون ها و فوتبال ها قرارداد میندد تا بازیها را بین مشترکینش پخش کند. و فدارسیون پولی که از شرکت پخش میگیرد را بین تیمها جدا جدا تقسیم مینماید. حالا تو ایران برعکس هست!!!؟؟؟؟ به دلیل عدم امکانات و ایجاد پکیج و پخش کابلی نمیشود انجام داد لذا فدارسیون می اید پول به صدا سیما میدهد تا هزینه های پخش را تامین کند یا برعکس و پخش فقط برای اون دو تیم  تهرانی است که بنظرم درست نیست. به نظر شما عزیزان چه راهکاری باید اندیشید ؟؟ آیا باید یک شبکه ویژه فوتبال و فدارسیون تحت حمایتش تاسیس کنیم ؟؟؟ آیا راههکار دیگه ای دارین ؟؟؟ منتظر کامنتهای شما هستم

متن خبرگزاری فارس :

به گزارش خبرگزاری فارس، مسئولان فدراسیون فوتبال ایران و مدیران صدا و سیما پس از برگزاری جلساتی متعدد درباره مبلغ و نحوه پخش مسابقات فوتبال به توافق رسیدند.
طبق توافق‌نامه امضا شده، حق پخش تلویزیونی اعم از مسابقات باشگاهی و ملی بین صدا و سیما و فدراسیون فوتبال ۹۶٫۵ میلیارد تومان است. مدت قرارداد امضا شده ۳ سال است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر