خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شبکه NBC باز هم کنسلی داد !! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 30 تیر‌ماه سال 1390


شبکه NBC باز هم کنسلی داد !!

خوب در ادامه کنسل شدن بیشتر سریالهای که از این شبکه پرطرفدار آمریکایی استفاده میکردند سریالی جدیدش که Love Bites هم اعلام کرد که به دلیل کم استقبالی بینندگان دیگر فصل دوم را ادامه نخواهد داد و حتی با به پایان نرسیدن فصل اول پخش آن را متوقف کرد. دوستان ببینید در آمریکا به نظرات و علایق بییندگان احترام گذاشته میشود حال آنکه صداسیمای ایران با این همه ادعا به نظر بینندگان اهمیت نمیدهد و مثلا در تابستان سریال های نود قسمتی درام -تراژدی پخش میکنند و کاری به درصد طرفداری ندارند حال باید اینگونه باشد مثلا مثل همین سریال های که در کشور های اروپایی و آمریکایی پخش میشود مردم بعد از هر اپیزود نظر مستقیم ورای میدهند که اگر به حد نصاب نرسید شبکه پخش را کنسل میکند و سریال بعدی را جایگزین میکند. در ایران قهوه تلخ فقط به صورت فصلی کار کرده وداره کار میکند. میبینیم که با استقبالی که در پخش خانگی داشت مهران مدیری را واداشت تا فصل دوم قهوه تلخ را هم بسازد که فعلا ایشون یکه تاز سینمای پیشرفته هستند و باارتباطاطی که به صورت آنالانی دارند موفق بوده اند.امیدوارم صدا سیمای ایران هم روزی به سلایق اهمیت بدهد و دست از پخش سریالهای بی محتوا و پوچ بردارد.


اما خبر دیگه شبکه MTV  هست که با پخش سریال TEEN WOLF  طبق آماری که گرفته است به یکی از پربازدیدترین سریالهای این شبکه در تاریخش رسیده استو حالا با به پایان رسیدن فصل اول شبکه تصمیم گرفته است که فصل دوم را هم بسازد و برای پخش آماده کند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر