خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
بازیگران سینما به همراه خانواده در «بفرمایید شام ایرانی» ! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
پنج‌شنبه 13 مرداد‌ماه سال 1390بازیگران سینما به همراه خانواده در «بفرمایید شام ایرانی» !


0

به زودی تصویربرداری سری جدید مجموعه «بفرمایید شام ایرانی» به کارگردانی بیژن بیرنگ و تهیه‌کنندگی مؤسسه سینما 24، با حضور بازیگران سینما به همراه خانواده آغاز خواهد شد.
 
به نقل از روابط عمومی پروژه، تصویربرداری سری جدید مجموعه «بفرمایید شام ایرانی» طی چند روز آینده آغاز خواهد شد. در سری جدید دو بازیگر سینما به همراه همسران‌شان در این برنامه به رقابت خواهند پرداخت.
براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، امکان حضور عموم علاقمندان در برنامه «بفرمایید شام ایرانی» فراهم می‌شود که چگونگی و شرایط شرکت در این برنامه از طریق رسانه‌های جمعی به اطلاع علاقمندان خواهد رسید.
بنابراین گزارش، اولین سری از مجموعه «بفرمایید شام ایرانی» نیمه مردادماه سالجاری در شبکه نمایش خانگی عرضه می‌شود در اولین قسمت این مجموعه مهدی پاکدل، سروش صحت، اشکان خطیبی و رامبد جوان به رقابت خواهند پرداخت.
تهیه‌کنندگی این مجموعه برعهده مؤسسه سینما 24 است و شرکت هنر اول «بفرمایید شام ایرانی» را با فرمت DVD در تیراژی وسیع در سراسر کشور توزیع می‌نماید. 
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر