خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
13 فیلم آخر هفته روی آنتن صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌رود - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 19 مرداد‌ماه سال 139013 فیلم آخر هفته روی آنتن صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌رود


dvbpersian

شبکه‌های سیما در روزهای پایانی هفته 10 فیلم از سینمای آمریکا، ایتالیا، انگلستان، فرانسه و آلمان و سه فیلم ایرانی را برای پخش در نظر گرفته‌اند.
فیلم تلویزیونی "آقای دو پهلو" به کارگردانی محسن منشی‌زاده پنجشنبه 20 مرداد ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شـود. داستان این فیلم درباره آقا جلال دو پهلو یک کارمند ساده در آستانه نزدیک شدن به دوران بازنشستگی است که علاقه بسیار زیادی به دیدن ماشین‌های گرانقیمت و مدل بالا دارد و به دنبال این علاقه شدیدش به طوراتفاقی دچار یک سانحه تصادف جدی می‌شود و به حالت کما می‌رود. حبیب اسماعیلی، شیوا خنیانگر و افسانه ناصری به­ عنوان بازیگران­ اصلی "آقای دو پهلو" بازی کرده­اند.
فیلم سینمایی "پرندگان" به کارگردانی آلفرد هیچکاک پنجشنبه 20 مرداد ساعت 24 از شبکه­ یک سیما پخش­ می‌شود. در خلاصه داستان فیلم آمده: در یک شهر کوچک و نسبتاً آرام به طور ناگهانی تعداد زیادی پرندگان دریایی به مردم شهرحمله ور می‌شوند و شهر به هم ریخته و عده‌ای کشته می‌شوند. فیلم سینمایی "پرندگان" با بازی رادت یلور و تیپی هدرن محصول سال 1963 درکشور آمریکا ساخته شده است.
فیلم سینمایی "مسیر سبز" به کارگردانی فرانک دارانوبت، جمعه 21 مرداد ساعت16ازشبکه­ یک سیما روی آنتن می‌رود. درخلاصه داستان فیلم آمده: "اجکومب" زندانبان بند محکومان به اعدام است تا اینکه "جان کافی" که دارای نیروی فوق العاده‌ای است، به جرم کشتن دو دختر خردسال به بند او منتقل می‌شود. فیلم سینمایی "مسیرسبز" محصول سال 1999 کشور آمریکا است.
فیلم سینمایی "با تو آموختم 1" به کارگردانی جـیان لوکاماریا تاوارلا شـبـکـه دو30دقیقه بامداد پنجشنبه 20مرداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود. درخلاصه داستان فیلم آمـده: ماریا دختری است که پس از اتمام تحصیلات دبیرستان تصمیم دارد، وارد دانشکده پزشکی و جراحی شود. او اولین زنی است که درایتالیا وارد این دانشکده می­شود.نمره آزمون ورودی اوخوب است، ولی رییس دانشکده از پذیرش او سرباز می‌زند. جیان مارکو توتری، ماسیو یاجیو و پائولا گارتکسی در فیلم سینمایی با توآموختم 1 محصول سال 2007 ایتالیا به ایفای نقش پرداختند.
فیلم سینمایی "دایه مکفی" محصول 2005 کشورهای آمریکا، انگستان و فرانسه و به کارگردانی کرک جونز، پنجشنبه 20مرداد ماه ساعت 14:30 بر روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود. درخلاصه داستان فیلم به تهیه کنندگی لینسی دوران آمده :آقای "سِدریک براون" صاحب 7 فرزند است که به تازگی همسر خود را از دست داده است، وی تصمیم می‌گیرد برای مراقبت از فرزندانش پرستاری استخدام کند، اما هر پرستاری که برای این کار می‌آید به خاطر شیطنت‌های بچه‌ها فراری شده و خانه را ترک می‌کند، وضعیت به همین منوال ادامه دارد تا اینکه پرستاری به نام "مک فی" به خانه آنها می‌آید، این پرستار دارای چهره زشت و ناخوشایندی است و از بدو ورود احساس بدی در بچه‌ها ایجاد می‌کند.
فیلم سینمایی "با تو آموختم 2" به کارگردانی جـیان لوکاماریا تاوارلا و به تهیه کنندگی کاملیا نسبیت، 30 دقیقه بامداد روز جمعه 21مرداد ماه ازشبکـه دو سیما روی آنتن ­می­رود. درخلاصه داستان فیلم آمــده : ماریا به درخواست مهندسی به نام "ادوارد" وارد یکی از محله­های فقیرنشین رم می‌شود و تربیت کودکان خردسال را برعهده می‌گیرد و علاوه بر خواندن و نوشتن، روش زندگی بهتر را نیز به آنها یاد می‌دهد. او دراین زمینه آن قدر پیشرفت می‌کند که براساس روش آموزشی او مدارس زیادی در آلمان، هند و دیگر نقاط دنیا ساخته می‌شود. اما درخود  به علت حسادت­های موجود کسی او را نمی‌پذیرد.
انیمیشن "آرزو و تلاش" به کارگردانی لری یاکوبز و رون پیتز و تهیه کنندگی سینتیا تیلور محصول سال 2005 کشور آمریکا، جمعه 21 مرداد ماه ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود. این انیمیشن درباره سر به هوا خرس مهربانی است که با کمک ستاره‌ای که از بچگی با هم دوست هستند، هر آرزویی را برآورده می‌کند، اما به خاطر درست آرزو نکردن، همیشه خود و بقیه خرس‌ها‌ی مهربان را به دردسر می‌اندازد. برای همین هم خرسهای مهربون از او می خواهند که دست از آرزو کردن برداشته و به کار و تلاش بپردازد.
فیلم سینمایی "ترور" 30 دقیقه بامداد روز جمعه 21مرداد از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود. "تروز" درباره فردی است که از بالای ساختمان اقدام به ترور رئیس جمهور می‌کند، اما تفنگش خالی بوده و کس دیگری رئیس جمهور را ترور می‌کند.کمیته‌ای برای بررسی این موضوع به تحقیق می‌پردازد.میشل آلبرتینی در فیلم سینمایی "ترور" به کارگردانی هنری ورنول محصول سال 1979 کشورهای فرانسه و آمریکا به ایفای نقش پرداخته‌اند.
فیلم سینمایی "نور خورشید" به کارگردانی دنی بویل و نویسندگی آلکس گارلند، جمعه 21 مرداد ماه ساعت 20:30درقالب برنامه "سینما4" از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.در این فیلم با بازی سیلیان مورفی، کریس ایوانز و راس بایرن می‌بینیم: دانشمندان طی مطالعاتشان به این نتیجه رسیده‌اند که فعل و انفعالات داخلی خورشید باعث شده انرژی زایی و نور آن کاهش  پیدا کند و این اتفاق در چند سال آینده، باعث خاموش شدن یا غروب دایمی خورشید شود. بنابراین سفینه‌ای به سمت خورشید می‌فرستند تا با تحقیقات بیشتر مانع این خاموشی شوند. فیلم سینمایی "نورخورشید" محصول سال 2007 کشورهای انگلستان و آمریکا است.
فیلم سینمایی "خرگوش ناقلا" به کارگردانی بایرون واگنس، محصول سال 2006 کشورآمریکا دشـبـکـه تـهــرانپنجشنبه 20 مرداد ماه ساعت 13:30 در قالب برنامه "تماشاخانه" از شبکه تهران پخش می‌شود. فیلم سینمایی "خرگوش ناقلا" داستان یک خرگوش ناقلا و با هوش است که کسی نمی‌تواند حریف او شود و حتی روباه موذی هم در مقابل او کم می‌آورد و مغلوب او می‌شود. مونیکا آلیسون، واینی برادی و رایان نیکول براوون در فیلم "خرگوش ناقلا" به ایفای نقش پرداخته‌اند.
فیلم سینمایی "هدایت هواپیما" به کارگردانی مایک نیوئل ،محصول سال 1999 کشورهای آلمان و آمریکا ، جمعه 21 مرداد ساعت 13:30 ازشبکه تهران روی آنتن خواهد رفت. در خلاصه داستان فیلم سینمایی "هدایت هواپیما" با بازی جان کیوزاک، بیلی باب تورنتون و کیت بلانشت آمده: نیک فالزون مسئول مراقبت پرواز است. او و همکارانش در برج مراقبت پرواز مسیر حرکت هواپیماها را کنترل می‌کنند تا از تصادف آنها در آسمان جلوگیری کنند. کاری که فشار عصبی بسیار زیادی به همراه دارد، چون یک لحظه اشتباه ممکن است جان مسافران زیادی را به خطر بیندازد.
فیلم تلویزیونی "افتتاح" پنجشنبه 20 مرداد ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می‌شود. داستان فیلم از این قرار است که از طرف مرکزگلستان بین دو آبادی توافقاتی مبنی برتاسیس مرکز بهداشت و درمان و مدرسه و راه سازی صورت می‌گیرد تا با همکاری اعضای شورای دوآبادی شکل بگیرد، اما به دلیل اختلافات بین دو آبادی هرکدام از این اتفاقات به تاخیر افتاد تا جایی که درست نزدیک افتتاح مرکز بهداشت یکی از کودکان آبادی بالا مریض می‌شود، ولی مسئولین به دلیل مراسم افتتاح مانع ازورود کودک بیمار به داخل مرکز بهداشت می‌شوند. یحیی دیوان، محمد رضا صمیمی و حسن رستمان از بازیگران فیلم تلویزیونی "افتتاح" به کارگردانی محمد هادی نامور و تهیه کنندگی احمد فتحی هستند.
فیلم تلویزیونی "شمع، برادر ماه" به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد صنگوری جمعه 21 مرداد ماه ساعت 13:45 از شبکه شما پخش می‌شود. درخلاصه داستان فیلم آمده: مرد میانسالی که در آستانه سفر به حج و ازدواج دخترش بود به طور ناگهانی با عکسی رو به رو می‌شود که توجه‌اش را جلب می‌کند. او برای پیدا کردن صاحب عکس به قزوین می‌رود، اما پس از مدت کوتاهی به خانواده‌اش خبر می‌دهند که در بیمارستان و درحال کماست. حسن عباسی، مریم سرمدی و فخرالدین صدیق شریف در این فیلم تلویزیونی ایفای نقش کرده‌اند.
 

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر