خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
NBC سریال های پاییز ۲۰۱۱ را معرفی کرد! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 28 مرداد‌ماه سال 1390


NBC سریال های پاییز ۲۰۱۱ را معرفی کرد!

شبکه NBC آمریکا سریالهای جدید پاییز امسال را معرفی کرد که من آنها را خدمتتون معرفی خواهم کرد.اولین سریال FREE AGENTS یا آژانس آزاد میباشد. این سریال سبکی خانوادگی و طنز دارد که از ۱۴ سپتامبر هر چهارشنبه در این شبکه پخش میشود و داستان زن و شوهری را بیان میکند که توسط سرونوشت به هم رسیده یکی از طلاق و دیگری همسرش را از دست داده و زندگی این دو داستانهای طنزی را رقم خواهد زد.
دومین سریالی که میخواهم معرفی کنم خدمتتون PLAYBOY میباشد سریالی که با پخش آن به نظرم بیشترین درصد آرا را خواهد داشت سریالی با مضون درام-عشق- هیجان و… میباشد که بیانگر لس آنجلس در سال ۱۹۶۰ میباشد که باشگاه پلی بوی در شیکاگو است که مطمئنم که دوستداران سریالهای درام و عاشقانه (صحنه های-۱۸ زیادی دارد) این را خواهند پسندید.این سریال از ۱۹ سپتامبر هر دوشنبه شب پخش میشود.

سویمن سریال UPALLNIGHT (بازگشت به تمام شب)میباشدکه سریال خانوادگی – درام – کمدی میباشد که آنها یک روز متوجه میشوند که فرزندی در راه دارند ولی پیشبینی این وضعیت را نکرده اند !! این مسئله باعث بوجود آمدن فضای خنده دارمیشود. پیشنهاد میکنم حتما بیننده ان باشید. این سریال هر چهارشنبه از ۱۹ سپتامبر پخش میشود.

چهارمین سریال Prime Suspect (اولین مظنون ) میباشد. سریالی که با موضوع اکشن -جنایی و هیجانی از سریالهای پلیسی پاییز امسال میباشد.این سریال داستان کارگاه زن میباشد که باید پرده از جنایات کثیف شرکت بی بی سی و سرویسهای مخفی بردارد. این سریال گفته میشود به سبک ۲۴ مییباشد اما با این تفاوت که نقش اول آن Maria Bello میباشد.این سریال از ۲۲ سپتامبر هر سه شنبه اکران میشود.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر