خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
معرفی سریالهای پاییزی شبکه FOX آمریکا(بازگشت جک باور) - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
یکشنبه 30 مرداد‌ماه سال 1390معرفی سریالهای پاییزی شبکه FOX آمریکا(بازگشت جک باور)


dvbpersian

شبکه فاکس آمریکا هم از بین پیشنهادات زیادی که برای پخش در پاییز ۲۰۱۱ به آن داده شده بود تنها ۱۱ سریال را برگزید تا امسال یکی از پرکارترین شبکه ها در پخش سریال باشد . شبکه ای که مطمئنان پاییز امسال گوی سبقت را از رقیبان خودش مثل NBC -CWخواهد ربود من در زیر سریالهای که قرار است پخش شود را خدمتتون معرفی خواهم کرد.
اولین سریال ALCATRAZ الکاتراز میباشد سریالی که خالق ان ابراماز سازنده لاست میباشد.اجرای داستان درمورد ناپدید شددن تعدادی از زندانیان زندان آلکاتراز و سفر آنها به ۵۰ سال آینده است، آنها در آینده هم مجرم هستند. شاید این ایده عاقلانه به نظر نرسد اما آیا ایده «لاست» عاقلانه بود؟ شاید سخت‌ترین کار این باشد که باید گارسیا یا همان هرلی سریال «لاست» را در نقش یک پروفسور باور کنیم. ایده این سریال از جی.جی. آبرامز بوده و قرار است کارگردان برخی قسمت‌ها نیز باشد.تاریخ پخش آن هنوز مشخص نشده است.دومین سریال Allen Gregory میباشد سریالی انیمیشنی که قرار است از ۳۰ اکتبر شنبه ها در این شبکه پخش شود. این سریال مخصوص گروه سنی کودک و نوجوان میباشد.

 سومین سریال THE FINDER (جستجو گر) است. این سریال ژانر اکشن و راز آلود و ماجرایی دارد. کارگردان آن خالق سریال پرطرفدار BONES  میباشد و داستان سرباز آمریکایی را در جنگ عراق روایت میکند که طی حادثه ای به کما میرود و زمانی که از کما بیرون میآید نیروی جدیدی در بدن خود حس میکند.

چهارمین سریال The Flintstones میباشد که سریالی کمدی و انیمیشنی مخصوص رده سنی جوانان و نوجوانان میباشد.این سریال محصول مشترک وارنر و کمپانی فکس میباشد.

پنجمین سریال I HATE MY TEENAGE DAUGHTER میباشد این سریال قرار است از ۲۳ نوامبر چهارشنبه ها پخش شود سریالی با مضمونی کمدی و فان میباشد. داستانی که در آن مادری از دخترخواندش متنفر میشود و باعث بوجود امدن داستانی کمدی میشود.

ششمین سریال NEW GIRL میباشد سریالی خانوادگی -درام و عاشقانه که سریال با این موضوع شروع و سپس به یک سریال کاملا کمدی تبدیل میشود !!‌سریالی که داستان دختری را نشان میدهد که طی حوادثی او رفتارش به کلی عوض میشود و….شروع پخش این سریال ۲۰ سپتامبر میباشد.

هفتمین سریال ترانوا (TERNOVA ) میباشد که توضیحات این سریال را قبلا خدمتتون عرض کردم شروع پخش ان ۲۶ سپتامبر میباشد.

هشتمین سریال Touch یا لمس باشد سریالی با مضومنی ماورایی و غیر طبیعی که در عالمی عرفانی سیر میکند و بیننده را وادار به تفکر دنیای اطراف خودش میکند. میشه گفت یک درام غیر طبیعی میباشد که ساخته کارگزاردن سریال قهرمانان (هیروز )‌و ترانواا میباشد.نکته مثبت آن بازگشت کیفرساترلند (جک باور سریال ۲۴ )‌میباشد که در نقش یک بیوه مرد و پدر تنها را بازی میکند.تاریخ پخش آن هنوز مشخص نیست اما توصیه میکنم حتما دنبال کنید این سریال را که مطمئنم زیبا خواهد بود.

مابقی سریالهای که تایید شدند جنبه شو تلویزونی دارند مثل شو X-FACTOR  که دیگه من به معرفی انها نپرداختم.

امیدوارم لذت ببرید.

باتشکر

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر