خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
مجوز وزارت ارشاد به این سه تلویزیون ماهواره ای فارسی زبان ؟! - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
چهارشنبه 2 شهریور‌ماه سال 1390


مجوز وزارت ارشاد به این سه تلویزیون ماهواره ای فارسی زبان ؟!


dvbpersian

  اخیراً اداره کل مطبوعات و رسانه های خارجی معاونت مطبوعات ارشاد ،

مبادرت به صدور مجوز موقت برای فعالیت سه شبکه فارسی زبان تحت عناوین

ICC ، ایرانیان و پرشین.تی.وی

کرده است. 

یک منبع مطلع با بیان خبر فوق گفت: عمده برنامه های شبکه های مذکور به پخش موزیک ، ویدیوهای موسیقی و فیلمهای ایرانی (بدون اخذ مجوز از تهیه کنندگان) اختصاص دارد و ساز و کاری برای نظارت بر فعالیت اینگونه شبکه ها و برنامه های آن از سوی دستگاههای مربوط پیش بینی نشده است.

این منبع مطلع، صدور مجوز برای این تلویزیون ها را ناشی از فشار "جریان انحرافی" به وزارت ارشاد خواند و گفت: احتمال دارد این جریان در بزخی زمان های خاص، از این شبکه ها در راه اهداف سیاسی خود استفاده کند.

پیش از این، در سال 83 نیز مسئولان وقت وزارت ارشاد ، مبادرت به صدور مجوز موقت برای فعالیت دو شبکه ماهواره ای هما و مهاجر کردند.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر