خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
پرهزینه‌ترین سریال‌های تلویزیونی را بشناسید + عکس - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 8 مهر‌ماه سال 1390


پرهزینه‌ترین سریال‌های تلویزیونی را بشناسید + عکس


dvbpersian

 پخش سریال «پان اَم» در حالی شروع شد که قسمت اول آن به همراه «بازی تاج و تخت» و «ترا نووا» به پرهزینه‌ترین سریال‌های تلویزیونی بدل شدند.

 اولین اپیزود سریال «پان ام» (شرکت هواپیمایی پان آمریکن) محصول شبکه ای‌بی‌سی یکی از پرهزینه‌ترین قسمت‌های اول سریال‌های تلویزیونی بود که با شروع فصل پاییز روی آنتن رفت.

شبکه ای‌بی‌سی برای ساخت این اپیزود 10 میلیون دلار هزینه کرده که دلیل آن جلوه‌های ویژه متعدد سریال و طراحی لباس سنگین آن بوده است.

ماجرای این سریال در اواخر دهه 1920 می‌گذرد و ماجرای شکل‌گیری خطوط هوایی پان آمریکن است. این سریال روی زندگی خلبان‌ها و مهماندارهای این خطوط تمرکز دارد و کریستاینا ریچی (بازیگر «اسلیپی هالو») نقش اصلی آن را بازی می‌کند.

استیو ماسکو، رئیس بخش تلویزیون سونی (مالک ای‌بی‌سی) در گفت‌وگو با «نیویورک تایمز» گفت: «این هزینه برمی‌گردد، قرار نیست ما بدون فکر هزینه کنیم، اما لازم بود این هزینه سنگین را متقبل شویم تا شبکه راضی باشد و بتواند خوب تبلیغ کند.»

دیگر اپیزود اول پرهزینه یک سریال که با شروع پاییز روی آنتن رفت «ترا نووا» است. قسمت اول این سریال دو ساعت زمان داشت و موضوع آن سفر در زمان است.
استیون اسپیلبرگ تهیه‌کننده این سریال است و گفته می‌شود اپیزود اول بین 10 تا 20 میلیون دلار هزینه داشته است. جلوه‌های ویژه این سریال که قرار است جایگزینی برای «لاست» باشد در حد فیلم «آواتار» است.پوستر «ترا نووا»

از دیگر اپیزودهای پرهزینه تلویزیونی قسمت اول سریال «بازی تاج و تخت» بود که شش ماه پیش روی آنتن رفت. هزینه قسمت اول این سریال تاریخی-افسانه‌ای بین پنج تا 10 میلیون دلار تخمین زده شده است.

این سریال که پخش آن تمام شده، پرفروشترین سریال اچ‌بی‌او در خارج از آمریکاست و هر قسمت آن 2.5 میلیون دلار سود برای اچ‌بی‌او داشته است. (یک و نیم برابر سود سریال «خانواده سوپرانو» که قبلا پرفروش‌ترین سریال شبکه بود.)

اچ‌بی‌او که در ساخت سریال‌های پرهزینه تخصص داد سریال پرهزینه «امپراتوری پیاده‌رو تخته‌کوب» را هم سال 2010 روی آنتن فرستاد که گفته می‌شد هزینه تولید قسمت اول آن 18 میلیون دلار بود. قسمت اول فصل اول این سریال را که 25 سپتامبر فصل دوم آن روی آنتن رفت، مارتین اسکورسیزی کارگردانی کرده بود که برای آن جایزه اِمی را به خانه برد.


پوستر «فرینج»

اپیزود اول سریال‌های «فرینج»، «لاست» و «فراری» هم از جمله پرهزینه‌ترین محصولات تلویزیونی هستند. هزینه تولید قسمت اول سریال علمی-تخیلی «فرینج» حدود 10 میلیون دلار بود. جی.جی. آبرامز این ایپزود را ساخته بود و دلیل هزینه بالای آن جلوه‌های ویژه سریال و یک ویروس آدمخوار بود.

قسمت اول سریال «لاست» که دو ساعت زمان داشت و باز هم آبرامز کارگردان آن بود سال 2004 روی آنتن رفت و بین 10 تا 14 میلیون دلار هزینه داشت.

هزینه تولید قسمت اول «فراری» هم که سال 2000 روی آنتن رفت شش میلیون دلار بوده است.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر