خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شبکه جهانی «امام رضا(ع)» از فردا آغاز به کار می‌کند - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 16 مهر‌ماه سال 1390


http://s2.picofile.com/file/7155120856/samen_tv.jpg


dvbpersian

به نقل از روابط عمومی شبکه جهانی «ثامن»، شبکه «امام رضا (ع)»که برنامه‌های خود را به به زبان عربی ارائه می کند، دومین شبکه از مجموعه شبکه جهانی ثامن (از اعضاء اتحادیه رادیو و تلویریون‌های اسلامی) است که همزمان با میلاد علی ابنموسی الرضا (ع) افتتاح می‌شود.
شبکه جهانی و عرب زبان «امام رضا (ع)» از فردا ـ ۱۷ مهرماه ـ بر روی ماهواره نایل‌ست با فرکانس ۱۰۷۲۰-۲۷۵۰۰-۳/۴ پخش آزمایشی خود را آغاز می‌کند.
هدف اصلی از ایجاد شبکه جهانی «امام رضا (ع)» نشر و پخش مفاهیم تربیتی، اخلاق اسلامی و گسترش فرهنگ علی بن موسی الرضا (ع) است. شیوه برنامه‌های شبکه جهانی امام رضا (ع) در تمام تولیدات و طراحی‌های علمی و هنری، شیوه تبینی و اثباتی است. همچنین برنامه‌های تولیدی در چهار رویکرد اخلاق اسلامی، معارف شیعی، نگرش‌های ادیانی و مباحث اجتماعی خواهد بود.
شبکه جهانی ثامن (Saamen Tv) نیز از دیگر شبکه‌های خصوصی و مستقل است که به نشر معارف رضوی به زبان فارسی و انگلیسی می‌پردازند.  این شبکه بر روی ماهواره هات‌برد فرکانس ۱۰۷۲۳قرار دارد.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر