خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
شبکه معروف Barclays Premier League HD درماهواره و فرکانس جدید - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 23 مهر‌ماه سال 1390


شبکه معروف Barclays Premier League HD درماهواره و فرکانس جدید

dvbpersian

شبکه معروف Barclays Premier League HD رو اغلب فوتبال دوستان لیگ جزیره آشنا هستند . این شبکه روی پلتفرم اسکاندیناوی Canal Digital در موقعیت ۱ درجه غربی و ماهواره تور ۵ حضور دارد . اما امروز اعلام شد این شبکه در همان موقعیت ۱ درجه تغییر فرکانس خواهد داد و بر روی ماهواره تور۶ خواهد پیوست که با بیمی روی ایر خواهد رفت که کل ایران رو در برگرفته است . اما بنده تا الان نشنیدم کسی ماهواره تور ۶ را در ایران رصد کرده باشد البته در این جهت ماهواره Intelsat 10-02 است که تعداد کمی فرستنده دیتا قابل دریافت است در ایران . فرکانس قبلی و فعلی این شبکه زیبا روی ماهواره تور ۵

Barclays Premier League HD = 12341 V . 28000 7/8 می باشد که با پیوستن به ماهواره تور در دسامبر حذف خواهد شد . و روی ماهواره جدید در ۶ نوامبر قابل دریافت خواهد بود .

فرکانس جدید در تور ۶ Barclays PL HD =  ۱۰۷۴۷ H ۲۵۰۰۰ ۳/۴

که با توجه به بیم و نقشه این پوشش تور ۶ باید در ایران گرفته شود و دوستانی که دیش آن ها در مدار است تست کنند و نتیجه را در نظرات اعلام کنند . فکر می کنم باید گرفته شود ….

 

 

Thor 6 K1

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر