خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
آغاز سری جدید بفرمایید شام و هرکول پوآرو در منو تو - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
جمعه 11 آذر‌ماه سال 1390

آغاز سری جدید بفرمایید شام و هرکول پوآرو در منو تو
آغاز سری جدید بفرمایید شام و هرکول پوآرو در منو تو


dvbpersian

گروه فیلمبرداری و تهیه کنندگی بفرمایید شام سری جدیدی از این برنامه را در لندن و سایر شهر‌های انگلستان تهیه و ضبط کردند که پخش این سری قرار است از تاریخ ۱۲ آذر شروع شود.
ضبط سری برنامه بفرمایید شام در دبی قرار است از ژانویه ۲۰۱۲ شروع شود. ما همچنان به دنبال شرکت کنندگان در انگلستان هستیم.
اگر ساکن انگلستان هستید و دوست دارید که در این برنامه شرکت کنید، لطفا شماره تماس و آدرس منزل خود را به ایمیل آدرس زیر بفرستید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.
cdwm@manototv.com

با سپاس فراوان از همگی‌ شما
تیم بفرمایید شام

===============================================

هرکول پوآرو کارآگاه تخیلی بلژیکی است که توسط آگاتا کریستی نویسندهٔ شهیر انگلیسی خلق شده‌است. او را می‌توان از مشهورترین شخصیت‌های داستانی تاریخ ادبیات دانست. او در بیش از سی داستان بلند و بیش از پنجاه داستان کوتاه به عنوان شخصیت اصلی ظاهر شده‌است و از این لحاظ نیز از رکوردداران است. پوآرو بلژیکی است و قبلاً عضو نیروی پلیس بلژیک بوده اما داستان‌های او وقتی آغاز شد که به انگلستان آمده و کارآگاه خصوصی گشته است.

آغاز این سریال در تاریخ ۱۱ آذر ساعت ۲۲ به وقت ایران خواهد بود .
این مجموعه شامل داستان‌های جنایی از هرکول پوارو در قالب برنامه‌های تلویزیونی دو ساعته است، بازرسی که شهرت جهانی دارد و بر اساس داستان‌های آگاتا کریستی ساخته شده است. ازانگلستان تا کشورهای مدیترانه، پوارو قوه تخیل و تحلیل خود را در مقابل جانیان، دزدان، زندانیان، تبه‌کاران، خیانت‌کاران و آدم‌ربایان در شرایطی اضطراری به کارمیگیرد.


del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر