خبر های جدید

:::فرکانس تلویزیون طپش : فعلا" قطع می باشد:::فرکانس تلویزیون بی بی سی فارسی بر روی ماهواره هاتبرد :12539 / H /27500::: شبکه pdf-TV بر روی فرکانس جدید 11470/V/27500 هاتبرد به روی ایر آمد :::فرکانس تلویزیون فارسی 1 روی ماهواره یوتلست دبلیو 3 آ :11221/ H /27500 ::: رادیو پس‌فردا برنامه‌ای است در رادیو فردا که از شنبه تا چهارشنبه به مدت یک ساعت از 21:00 تا 22:00 شب به وقت ایران با اجرای فرشید منافی با زبان طنز آزاد، به مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، هنری وحتی ورزشی روز ایران و جهان می‌پردازد. :::
معرفی و فرکانس اولین پکیج ایرانی جم گروپ در ماهواره یاه ست - DVB ، اخبار کانالها ، کدهای جدید و مطالب جالب از سراسر جهان
شنبه 8 مهر‌ماه سال 1391http://s3.picofile.com/file/7513539351/gem.jpg

dvbpersian

همراهان گرامی همهGEM TV را میشناسیم این شبکه کار خود را سالیان نه چندان دورشروع کرد و بعد ها با شبکه دومش Gem music تحولی نو ایجاد کرد ورقیبی جدی برای کمپانی PMC تبدلیل شد. و بر روی ار قرار داشت تا بعد ها حتی PMC را هم جا گذاشت .
بازارشبکه های HD داغ شد و پکیج ها مطرح یکی پس از دیگری شبکه های خود را بر روی ار بردند. در این میان ما مردم ایران هم در آرزوی این شبکه ها بودیم و همیشه خواستار تصوری بهتر از مدیا . متاسفانه نداشتن منابع دولتی که بحث بر سر آن از حوصله خارج است باعث شد تا این مردم فقط نظاره گر پکیج هایی مطرح اروپایی باشند. از طرفی بعد ها هر روز در شبکه های اجتماعی شبکه هایی به فکر سر کار گذاستن مردم بودند با نزدیک شدن زمستان سال قبل و شب یلدا وعدهایی برای دریافت اولین شبکه با کیفیت بالا یعنی Full HD داده شد. و در نت هر روز خبرهای معرفی برنامه های این شبکه ها شده بود. ولی شب یلدا گذشت و وعده نوروز و …
پکیج GEM پیشرو در شبکه های HD پارسی زبان
اما بعد از نوروز ۹۱ که جای شبکه های قدیمی مانند طپش و جام جم خالی بود در ماهواره ای جدید یعنی YAH SAT که متاسفانه عربی بود GEM TV چهار شبکه را بر روی ار برد و در آن نوید بر روی ار رفتن شبکه های جدید خود را داد شبکه های GEM مدت زیادی بر روی ار بودند تا المپیک تابستان۲۰۱۲ از راه رسید و GEMوعده پخش کامل المپیک را با ۱۰ شبکه HD و ۱۰ شبکه SD داد هر چند که از ۱۰ شبکه فقط دوتای اونها بر روی ار قرار گرفت ولی مسئولین GEM تصمیم گرفتند تا شبکه های HD خود را در المپیک تست کنند . ایراد های زیادی بر این تلویزیون گرفته شد ولی GEM میخواست کاری بزرگتر انجام دهد. و حالا می بینیم که موفق هم شد و شاهد ۱۲ شبکه از این کمپانی هستیم.
در این تایپیک تصمیم بر این گرفتیم تا اولین پکیج ایرانی که با ۱۲ شبکه و تابش قدرتمند اون بر روی ایران قرار گرفته را خدمت دوستان معرفی کنم.
GEM PACKEG کار خودش رو بر روی ماهواره یاهست آغاز کرده . با دو فرکانس که بسیار پوشش قوی بر روی کشورمان داره .


http://s1.picofile.com/file/7513539458/GEM_TV_frq1.jpg


GEM MUSIC.1 HD

GEM MOVEIS.1 HD
GEM SERIES.1 HD
GEM LIFE.1 HD
GEM SPORTS.1 HD
GEM SPORTS.2 HDTP : 12034 V 27500.2/3
PROVIDER : GEMCAST
DVB-S2/8PSK-MPEG-4http://s3.picofile.com/file/7513539565/GEM_TV_frq2.jpg


GEM TV
GEM ME
GEM DARI
GEM KURD
GEM JUNIOR
GEM CLASSIC
TP : 11881 V 27500.5/6
PROVIDER : GEMCAST
DVB-S/MPEG-2
DVB-S/MPEG-4


اولین شبکه GEM که سالهاست بر روی ایر هستش و همه با این شبکه آشنا هستیمدومین شبکه هم که پیرامون موسیقی بود GEM MUSIC که تبدیل به GEM ME شد هم اکنون این شبکه هم موسیقی وهم سریال واز زمانی که پرشینتون از هاتبرد قطع شد برنامه کودک هم پخش میکنه .سومین شبکه جم که HD هم هستش GEM MUSIC.1 HD که تمرکز بر موسیقی ها TOP جدید ایرانی و خارجی داره.چهارمین شبکه GEM MOVEIS.1 HD تمرکز اون بر روی فیلم های HOLLYWOOD هست. که امیدوارم فیلم ها جدیدتر و به روزتری از این شبکه شاهد باشیم.
پنجمین شبکه GEM SERIES .1 HD هست که تمرکز اون همان طور که از اسمش پیداست بر پخش سریال هست و سریالهای متفاوتی از کشورهای مختلف پخش میکنه.

سریال هایی که GEM TV پخش میکنه را میتونید از این شبکه با فرمت HD ببینید.ششمین شبکه GEM LIFE HD هست که یک شبکه ENTERTAIMENT هستش . تمرکز اون بر پخش برنامه های سرگرم کننده و احتمالا FASHION هستش مگر این کمپانی یک شبکه تخصصی برای مد بر روی ار ببرههفتمین شبکه GEM SPORTS.1 HD هست که تمرکز به مسابقات ورزشی داره امیدوایم جم بتونه حق پخش مسابقات بزرگ ورزشی را را کسب کنه.هشتمین شبکه GEM SPROTS.2 HD هستش که تمرکز به پخش مسابقات ورزشی داره


نهمین شبکه GEM DARI هست که تمرکز به پخش موزیک ویدیوها به لهجه دری برای پارسی زبانان داره.دهمین شبکه GEM KURD هست که این شبکه تمرکز به پخش موزیک ویدیو برای هموطنان کرد عزیزمان داره . امیدوارم این کمپانی دیگر اقوام های ایرانی را هم در نظر داشته باشه.یازدهمین شبکه GEM JUNIOR هست که تمرکزش بر روی کودکان هستش و برنامهای سرگرم کننده برای کودکان داره. این شبکه رقیب جدی PERSIANTOON هستش.دوازدهمین شبکه GEM CLASSIC هست که تمرکز به سینمای کلاسیک جهان داره و خوشبختانه این شبکه فبلم های خود را با دوبله فارسی پخش میکنه.جم کار بزرگی را شروع کرده امیدوارم تمام شبکه هایی که بر روی ار رفته اند محتوا داشته باشند و بینندگان برنامه ها ی اون را بپسندند تا هیچ شبکه ای برداشته نشه. و در آخر امیدوارم این پکیج پربار تر بشه و برای دیگر اقوام ایرانی هم شبکه هایی بر روی ایر ببره .

از صمیم قلب برای GEM PAKEGS آرزوی موفقیت میکنم.

del.icio.us  داغ کن - کلوب دات کام  segnalo

تشخیص افراد مخفی در یاهو مسنجر